Powakacyjne sukcesy naszych warcabistów

DSC04867_1Nie zdążyliśmy jeszcze przekazać informacji o wielkim sukcesie naszych najmłodszych warcabistów, którzy w Lipnie k/Leszna w lipcu zdobyli tytuł Drużynowego Mistrza Polski w warcabach klasycznych w II Młodzieżowym Pucharze Polski, tymczasem w warcabowym świecie nastąpiła eksplozja przeróżnych turniejów, w których zawodnicy UKS Struga odnieśli kolejne sukcesy. Zatem po kolei:

  • 16-20.07.2010, Bieżuń,
    X Międzynarodowy Turniej Ziemi Zawkrzeńskiej w warcabach 100-polowych.

    W stawce 94 uczestników Michał Janicki wywalczył 3 miejsce, Marta Bańkowska okazała się najlepszą warcabistką w kategorii do lat 10.
    Pełne wyniki turnieju:

  • 01-07.08.2010, Mińsk Mazowiecki,
    Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabach 100-polowych.

    Marta Bańkowska w kategorii do lat 10 zajęła 6 miejsce.
    Wyniki mistrzostw:

  • 20-29.08.2010, Petersburg,
    Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w warcabach 64-polowych.

    W 10-osobowej reprezentacji Polski znalazło się dwoje naszych zawodników: Karolina Sobolewska i Artur Moczulski

  • 23-26.09.2010, Trzcianka,
    III Otwarty Turniej Nadnotecki w warcabach klasycznych.

    Zawodnicy UKS Struga Michał Janicki i Marcin Grzesiak zajęli kolejno I i II miejsce.
    Pełne wyniki turnieju:

  • 02.10.2010, Marki,
    V Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Wołomińskiego w warcabach klasycznych.

    Mistrzostwa organizowane przez UKS Struga w rodzimej szkole.
    Wyniki Drużynowe:
    1. SP5 Marki
    2. SP1 Słupno
    3. SP7 Wołomin

    Wyniki Indywidualne:
    1. Artur Moczulski (SP5 Marki)
    2. Karolina Sobolewska (SP7 Wołomin)
    3. Łukasz Słowikowski (SP5 Marki)
    4. Marta Bańkowska (SP1 Słupno)
    5. Tomasz Mądry (SP2 Ząbki)
    Pełne wyniki turnieju:

  • 03.10.2010, Mińsk Mazowiecki,
    Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w warcabach klasycznych.

    Miejsca uzyskane przez zawodników UKS Struga:
    kategoria open:
    2. Marcin Grzesiak
    kategoria orlików:
    1. Martin Banaszek
    2. Rafał Milewski
    3. Jakub Broma
    kategoria orliczek:
    1. Ida Zając
    2. Marta Bańkowska
    kategoria młodziczek:
    1. Karolina Sobolewska
    3. Izabela Świerżewska
    kategoria młodzików:
    2. Artur Moczulski
    3. Łukasz Słowikowski

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,554s)