Pomagamy policji

Pomagamy policji a konkretnie policjantom z Komisariatu Policji w Markach. Burmistrz przekazał 12.000 złotych na paliwo do radiowozów.

Nie jest to takie proste, jakby się zdawało. Jak wynika z informacji o pracy Burmistrza, musiał w tym celu zawrzeć porozumienie z Komendantem Stołecznym Policji. Pewnie musi to przejść przez komendę Stołeczną jako dotacja celowa dla naszego komisariatu.

Takie procedury.

Kolejne porozumienie zawarł Burmistrz z Komendantem Powiatowym Policji w Wołominie. Na rzecz funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Markach przekazana została kwota 7.900,00 zł. Całość przeznaczona na nagrody dla funkcjonariuszy za szczególne osiągnięcia w służbie.

W. Karpiński

Źródło informacji:
Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja o pracy Burmistrza od 20 maja 23 czerwca 2009 roku – Plik PDF

Komentarze: 5

 1. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Gdzie się można zapoznać z działaniem naszej komendy. Ile zatrzymań, ile interwencji, ilu w ogóle jest Policjantów itd. itp.

  Radek Dec

 2. Włodzimierz Karpiński pisze:

  Niestety, nie wiem. Na stronach Komendy Powiatowej Policji takich informacji nie znalazłem. Na podstronach poświęconych naszemu Komisariatowi Policji, także nie ma takich informacji.

 3. Jacek Orych pisze:

  Część z tych informacji można odsłuchać z posiedzenia Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska
  Spotkania były z komendantami i w zeszłym roku i w tym roku.

 4. Są informacje!
  Ostatnie spotkanie z komendantem komisariatu i dzielnicowymi miało miejsce na posiedzeniu Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska 19 maja 2009 roku.
  Pewne dane zawarte są w protokole z posiedzenia.
  http://bip.marki.pl/pl/bip/px_0063_2009_zdr_33.pdf
  Więcej na pewno w nagraniu
  http://marki.pl/portal/gmina/pliki/nagrania/zdr/zdr_33_2009-05-19_15.1mb.mp3

 5. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Dziękuję za odpowiedź.

  Radek Dec

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,654s)