Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Polonia Warszawa chce pomóc Maćkowi

Pomóż Maćkowi Przedstawiciele warszawskiej Polonii postanowili wspomóc Maćka w Jego walce o zdrowie. Na najbliższym meczu Pucharu Ekstraklasy zamierzają przeprowadzić wśród kibiców zbiórkę pieniędzy na rzecz leczenia Maćka. Wstęp na to spotkanie jest darmowy. Jedyne czego pragną w zamian to nagłośnienie sprawy oraz w miarę możliwości pomoc fizyczna (stanięcie z puszką na meczu).

Każdy chętny do pomocy proszony jest o kontakt na mail: bukieto@wp.pl

Zapraszamy wszystkich na mecz!
Puchar Ekstraklasy
Polonia Warszawa – Arka Gdynia
26.03.2009r. czwartek 18:00
ul. Konwiktorska 6
Warszawa

PAMIĘTAJMY!! Liczy się pomoc Maćkowi!

Przyjdź na Arkę, Pomóż Maćkowi
Maciek Jastrzębski, pełen życia, wiecznie uśmiechnięty, aktywny sportowo siedemnastolatek, tak jak jego rówieśnicy uwielbia grę w piłkę nożną. Od trzech lat profesjonalnie rozwija swoją pasję jako defensywny pomocnik w lokalnej drużynie piłkarskiej MTS Marcovia Marki. Jego koledzy z drużyny określają go jako upartego, bardzo wytrwałego i konsekwentnego w dążeniu do celu.

Trener mówi o nim: „Na boisku zawsze daje z siebie wszystko, nie znosi porażek i zawsze bierze do serca wszystkie przegrane walki jego drużyny”. Teraz życie zmusiło Maćka do rozegrania najważniejszego w dotychczasowej karierze meczu z bardzo groźnym przeciwnikiem: nowotworem złośliwym głowy (chordoma – struniak podstawy czaszki).

Polonia Warszawa, chcąc nieść pomoc Maćkowi w tej walce, postanowiła wpuścić kibiców za darmo na najbliższy mecz Pucharu Ekstraklasy z Arką Gdynia, który odbędzie się 26.03.2009r o godz. 18:00 na stadionie Polonii Warszawa, przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Przed meczem, jak i w jego trakcie, na terenie stadionu Polonii Warszawa zostanie zorganizowana zbiórką pieniężna.

Apelujemy do kibiców i wszystkich ludzi dobrej woli o liczne przybycie na mecz, ponieważ tylko duża frekwencja pomoże nam zebrać choć część pieniędzy potrzebnych na leczenie młodego adepta piłki nożnej.

Przypominamy, iż stadion Polonii jest miejscem przyjaznym rodzinie. Jest to więc dobra okazja, aby zaprosić na mecz żonę i dzieci, ale także sąsiada, kolegę, teściową i wszystkich tych, którzy chcieliby pomóc Maćkowi, a przy okazji zobaczyć mecz czołowej drużyny Ekstraklasy oraz wspaniałych kibiców z K6.

Poinformuj wszystkie napotkane osoby o akcji niesienia pomocy Maćkowi. Pokaż, że nie jesteś obojętny na los innych osób. Podaj dalej i przyjdź na mecz.

Każdy, kto chciałby wesprzeć zawodnika MTS Marcovia Marki, może dokonać wpłaty na konto 08 1240 1066 1111 0000 0006 1694, Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, ul. Przybyszewskiego 47, 01-849 Warszawa (z dopiskiem Maciek Jastrzębski) Przyda się każdy grosz. Dla Maćka najważniejsza jest piłka nożna. Mocno wierzymy w to, że wróci na boisko. Pomóżmy mu spełnić marzenie.

Źródło: KSP Polonia

Źródła www:
Strona Kibiców Marcovii
www.poloniawarszawa.com
www.wielkapolonia.pl

Komentarze: 9

 1. Tomek pisze:

  Oby więcej takiego wsparacia!! Szacun dla KSP Ja idę na ten mecz dla Maćka i przez ten cyrk co się dzieje na Ł3,

 2. Ririi pisze:

  No prosze Czarne Koszule wspomagają, Ja też idę!!

 3. edwin pisze:

  w Markach tylko LEGIA!

 4. Ikarus (TPM) pisze:

  W Markach tylko Legia – święte słowa, ale chłopakowi trzeba pomóc, jeśli ktoś nie chcę iść na mecz, rozumiem, ja być może pomogę przy organizacji meczu, na sam mecz się nie wybieram, bo kibicuje Legii, ale można pomóc w inny sposób. Na Marcovia.yoyo.pl są numery konta i nr. KRS do odliczenia 1 % podatku na leczenie Maćka.

 5. Jan pisze:

  Tu nie chodzi o to ze w Markach Legia…. chodzi o pomoc dla piłkarza – Super że KSP Polonia Warszawa się zaiteresowała tą sprawą, pewnie przez treningi na naszym boisku doszły ich słuchy o tej przykrej sprawie która się NAPEWNO DOBRZE ZAKOŃCZY!!!! BĘDZIE DOBRZE!!!! Za Free to też idę a tyle ile kosztuje bilet wrzuce na leczenie

 6. Ikarus (TPM) pisze:

  Polonia miała tym bardziej dobry pomysł, że frekwencja na meczach PE jest bardzo mizerna, ponieważ jest to taki puchar robiony trochę na siłę i zawsze mało się pojawia osób, Polonia nie dużo w takim układzie traci, a Maciek może dużo zyskać.

 7. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Szanowni Państwo widomo kto jest mistrzem: Legia. Tym bardziej szkoda, że inicjatywa nie wyszła od naszego ukochanego klubu. Najważniejsze jednak jest to, że Maciek nie zawiódł się na Markach i na naszej lokalnej społeczności.

 8. Johnny pisze:

  Polonia też w Markach, podobno Maciek też odwiedzał Kamienną

 9. Johnny pisze:

  Polonia zabrałą 9tyś złoty

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,541s)