UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

Pokaz Karateka ze Szkoły Podstawowej nr 1

W dniu 29.03.2009 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Markach odbył się I Ogólnopolski Marecki Turniej Dzieci w Judo, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Joker. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także zawodnicy działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Markach UKS SANCHIN, których poproszono o przygotowanie pokazu Goju Ryu Karate Do. Mali Karateka zaprezentowali techniki wykonywane w Kihon, Kata oraz Kihon Ippon Kumite. Grupa zaawansowana wykonała pokaz technik na tarczach oraz walkę pełnokontaktową w ochraniaczach. Niejako uzupełnieniem pokazu dzieci była demonstracja Kata Sanseru i technik samoobrony wykonana przez instruktorów UKS SANCHIN.
Pokaz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zawodników Judo i wspaniałym podziękowaniem publiczności. Całość zakończył krótki wspólny trening Karateka i Judoka poprowadzony w atmosferze humoru przez sensei Monikę Wysocka i maskotkę Turniej Pszczółkę Maję. Na koniec uczestnicy pokazu zostali obdarowani przez organizatorów słodkościami.
W tym miejscu chciałabym podziękować Panu Januszowi Aftyce – Prezesowi UKS JOKER za zaproszenie i możliwość zaprezentowania Goju Ryu Karate Do. Myślę, że takie spotkania wpłyną pozytywnie na integrację środowiska sztuk walki w Markach.

Więcej zdjęć na www.karate-marki.pl

 

Prezes UKS SANCHIN
Monika Wysocka

Galeria

Komentarze: 1

  1. j.aftyka pisze:

    UKS JOKER pięknie dziękuje za zaangażowanie podczas Turnieju Mareckiego w Judo.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,550s)