Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Podziękowanie. Tomasz Paciorek.

Szanowni Państwo !
Wybory samorządowe już za nami. Chciałbym serdecznie podziękować wyborcom, którzy w okręgu nr 18 (dotyczy ulic: Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 – 101 od rzeki Długiej do ul. Słonecznej, ul. Bandurskiego, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólna strona parzysta nr 16 – 28A, strona nieparzysta nr 25C – 41 od rzeki Długiej do ul. Promiennej, ul. Rejtana, ul. Ustronie) zaufali mi i oddali na mnie swój głos.

Jestem przekonany, że tak wysokie poparcie jakie od Państwa otrzymałem (174 głosy) jeszcze bardziej zmotywuje mnie do aktywnego i skutecznego działania na rzecz mieszkańców naszego okręgu i naszego miasta.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie i zaufanie.

Komentarze: 1

  1. M. pisze:

    P.Tomaszu dziękujemy za wkład w życie naszego kochanego miasta jaki wnosi Stowarzyszenie.
    Praca jaka wykonujecie,poświecenie czasu,bezinteresowność i jak słyszałem nawet wkład własny środków finansowych na pewno Markowianie Wam wynagrodzą. Powodzenia w dalszym realizowaniu waszych świetnych pomysłów.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,534s)