Pismo w sprawie nieprzestrzegania przepisów związanych z zakazem wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 10 ton na ul. Sokolą.

W związku z licznymi skargami Mieszkańców rejonu ulic: Wilcza, Lisia, Dzika, Sokola, złożyłem pismo do Komendanta Komisariatu Policji w Markach w sprawie nieprzestrzegania przepisów związanych z zakazem wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 10 ton na ul. Sokolą oraz pracami budowlanymi, które prowadzi deweloper przy ul. Wilczej.

Komentarze: 1

  1. mieszkaniec pisze:

    szanowny Panie
    za mojej młodości do milicji /policji przyjmowano osoby które miały dobry wzrok ale jak ocenić wzrok policjantów mareckich którzy od 1 listopada nie zauważyli samochodów poruszających się ulicą Sowińskiego gdzie firma remontująca nie założyła znaków ,,dopuszcza się ruch lokalny,, a swoją drogą to ciekawe kiedy ta ulica zostanie oddana do użytku i kolejne pytanie jakie są kary umowne za przekroczenie terminu bo jaśnie oświecony burmistrz twierdził ,że remont trwał będzie 45 dni /było to w końcu pazdziernika/ mija blisko 150 dni a droga rozkopana i jakoś nie widać pracowników w duzej liczbie kończących odcinek

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,538s)