Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Pierwszy zespół Marcovii zremisował z Legionem Warszawa

Pierwsza drużyna Marcovii Marki zremisowała na wyjeździe z Legionem Warszawa. Braki kadrowe przyczyniły się do trudności z pokonaniem znacznie niżej notowanego przeciwnika.


Prowadzona przez Konrada Kucharczyka pierwsza drużyna Marcovii zremisowała na wyjeździe ze znacznie niżej notowanym Legionem Warszawa 2:2. Na listę strzelców wpisali się dwaj środkowi obrońcy – Radosław Mędrzycki i Piotr Bielecki. Olbrzymie braki kadrowe spowodowały, że trener Marcovii musiał skorzystać z kilku zawodników występujących w drużynie rezerw. W wyjściowym składzie naszego zespołu pojawili się m.in. Damian Mogielnicki (bardzo udane zawody w jego wykonaniu) i Jan Ziobro. W drugiej części meczu na placu gry pojawił się natomiast Aleksander Kraśnicki. Niestety mimo wsparcia z „dwójki” nie udało się wywieźć z Warszawy kompletu punktów. Obydwie drużyny mogły pokusić się o zwycięstwo, ale mimo wielu okazji pojedynek zakończył się zasłużonym remisem. Teraz przed Marcovią domowe spotkanie z Sokołem Celestynów, które zostanie rozegrane 10 czerwca o godz. 11:00.


Skład Marcovii:

Bestry – Pękała, Mędrzycki, Bielecki, D. Mogielnicki – Dulat, A. Pietrucha, Ziobro (56 M. Rogalski), Ochman, Dałek (56 Kraśnicki) – Sieczko

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,559s)