Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Otwarcie wystawy Plakatu Chopinowskiego w MOK – 1. III. 2010

Chopin_Afisz_MOKGaleria Mareckiego Ośrodka Kultury oraz Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Mazowieckiego, zapraszają na otwarcie WYSTAWY PLAKATU CHOPINOWSKIEGO, prezentującej plakaty zgłoszone do udziału w ogólnopolskim konkursie „200-LECIE URODZIN FRYDERYKA CHOPINA 1810-2010″ w poniedziałek, 1 marca 2010 roku, o godz. 18.00.
Również tego dnia nastąpi otwarcie wystawy fotograficznej PIOTRA PIEKARZA – „DROGA KRZYŻOWA” – prezentująca stacje projektu wybitnego artysty rzeźbiarza prof. WINCENTEGO KUĆMY zrealizowane w brązie i kamieniu w 2002 roku przy kościele św. Andrzeja Boboli w Markach – Strudze. Wstęp wolny.

Uroczystość uświetni koncert chopinowski w wykonaniu TOMASZA LUPY, słowo wstępne o twórczości Fryderyka Chopina wygłosi ADAM MALCHEREK.

Marecki Ośrodek Kultury
Marki, ul. Fabryczna 2, tel. 22 781 14 06

więcej o wydarzeniu pod linkiem: http://mokmarki.pl/galeria/index.html

Chopin_Afisz_MOK

Komentarze: 1

  1. Elżbieta Trusińska pisze:

    Szanowni Państwo, zanim spotkamy się na koncercie w MOK polecam wszystkim koncerty w Domu Polonii przy Krakowskim Przedmieściu 64. Od 22 lutego od godziny 19 do 1 marca godziny 22 odbywaja się koncerty chopinowski pt. najdłuższe urodziny. Przez 24 godziny na dobę ok. 500 wykonawców gra utwory Chopina. Byłam tam ze znajomymi już 2 razy raz po południu a drugi raz ok. 1 w nocy. Polecam. Mozna też obejrzeć 20 minutowy film o ” małym Frycku”.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,544s)