MSG

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

ul. Przyleśna 17
05-270 Marki
biuro@msg.net.pl

Ostatnie pożegnanie Ryszarda Korotki

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi Ryszarda Korotki. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze straciło swojego aktywnego członka, który zapisał się w naszej pamięci jako osoba, która wielokrotnie bezinteresownie służyła pomocą drugiemu człowiekowi.

Ryszard Korotko był wieloletnim członkiem zarządu naszego stowarzyszenia. Angażował się w organizację naszej sztandarowej imprezy Spartakiady Rodzinnej od jej pierwszej edycji w 2005 roku. Z ramienia zarządu MSG odpowiadał także za organizację wielu edycji zawodów o Puchar Prezesa MSG w tenisie stołowym oraz licznych akcji dobroczynnych. Przez wiele lat był redaktorem Gazety MSG (obecnie Ekspresu Mareckiego). W latach 2006-2010 był radnym Miasta Marki pełniąc funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska.

Żonie oraz najbliższym składamy wyrazy współczucia i otuchy.

Informujemy, że msza pogrzebowa odprawiona zostanie w kościele parafialnym parafii św. Izydora w Markach w dniu 22 lutego 2019 (piątek) o godz. 12:00.

Zarząd MSG

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,535s)