Oj, czerwono się zrobiło na podium V turnieju Grand Prix Mazowsza w Wiązownie…

Pochmurny, listopadowy dzień nie zniechęcił warcabistów do licznego stawienia się do warcabowej rywalizacji w ramach V Turnieju Grand Prix Mazowsza. 26 listopada 2017 w Domu Kultury ‚Nad Świdrem’ w Woli Karczewskiej rozegrany został turniej warcabowy w ramach cyklu Grand Prix Mazowsza 2017. Turniej został objęty Patronatem przez Wójta Gminy Wiązowna Pana Janusza Budnego.

Tak jak nieprzerwanie upływał nurt pobliskiego Świdra tak nieubłaganie upływał czas kolejnych rund Turnieju. Radość wygranej, satysfakcja z przeprowadzenia kombinacji, przeplatały się z łzami bezsilności i sportową złością. Ale jak to zwykle na warcabach bywa ? szybko trzeba było opanować emocje bo kolejny pojedynek już stawiał nowe wyzwania, budził nowe nadzieje i przynosił kolejną pulę punktów do zdobycia.

Pod koniec dnia poznaliśmy najlepszych zawodników turnieju i dopisaliśmy kolejne cenne punkty do klasyfikacji całego Grand Prix.

W kategorii do lat 8 triumfowali:

1. Jóśk Bartosz (UKS Struga Marki)

2. Brajczewski Krzysztof (UKS Struga Marki)

3. Jóśk Krystian (UKS Struga Marki)

4. Kamiński Marcin (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

5. Gągol Zofia (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

6. Zalewski Fabian (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

Najwyżej sklasyfikowana szósteczka kategorii do lat 10 :

1. Muzaj Mateusz (UKS Struga Marki)

2. Koszewska Adrianna (UKS Struga Marki)

3. Muzaj Michał (UKS Struga Marki)

4. Waś Natalia (UKS Struga Marki)

5. Zalewski Filip (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

6. Kamiński Kacper (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

Najlepsi warcabiści kategorii do lat 13:

1. Waś Kacper (UKS Struga Marki)

2. Broma Jakub (UKS Struga Marki)

3. Adamczyk Klaudia (UKS Struga Marki)

4. Mazurowski Bartosz (OKS Sokół Wrocław)

5. Jackiewicz Mateusz (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

6. Chalaba Julia (UKS Struga Marki)

Najlepsi do lat 16:

1. Martin Banaszek (UKS Struga Marki)

2. Franciszek Szumera (LKS Grom Złota Dama Poczesna)

3. Ludwika Moczulska (UKS Struga Marki)

Turniejowa czołówka kategorii OPEN:

1. Karol Dudkiewicz (LKS Olymp Błonie)

2. Marcin Grzesiak (UKS Struga Marki)

3. Wocial Marcin (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)

Galeria zdjęć https://photos.app.goo.gl/p2vxnxW1BwD0kkn02
Strona cyklu https://gpmazowsza.wordpress.com

Monika Adamczyk

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,674s)