Ogólnopolski Ruch Ochrony Interesów Lokatorów O/Marki ZAPRASZA

Zarząd Ogólnopolskiego Ruchu Ochrony Interesów Lokatorów O/Marki
zaprasza mieszkańców na spotkanie z Burmistrzem i radnymi Miasta Marki w dniu 07 czerwca br. o godz.18.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piłsudskiego 96 (Oranżeria).

Głównym tematem zebrania będzie sprawa kamienic pod administracją Urzędu Miasta i ich przyszłość

Zarząd OROIL O/Marki

Komentarze: 5

 1. Kacper Karliński pisze:

  Panie Orłowski. Jak Pan organizujesz spotkanie z Burmistrzem, to rezerwuj Pan wcześniej salę. Ludzie pod oranżerię przyszli, burmistrz urywał się z rajdu rowerowego i też przyjechał, a cieć z pałacyku zrobił wielkie oczy, bo nikt z organizatorów nie raczył poinformować administratora budynku o spotkaniu!!!
  Panie Orłowski, jeżeli chciałeś Pan w sobotnie popołudnie zrobić wała z mieszkańców to się Panu udało. Ci z naiwnych, którzy się zjawili o 18-tej pod Pałacykiem, mogli sobie posłuchać muzyki, przy jakiej bawiła się młodzież z Zespołu Szkół nr 1. Z tego co słyszałem, zadziwiająca była także forma ?zaproszenia? burmistrza miasta. Otóż Werczyński pewnego pięknego otrzymał pismo o mniej więcej takiej treści:
  Niniejszym informuję Pana, iż 7 czerwca o godzinie 18 odbędzie się spotkanie mieszkańców z burmistrzem?
  Z poważaniem?.

  Jak na mój gust to zachowuję się Pan trochę niepoważne.

 2. Jan Orłowski pisze:

  Po pierwsze nie byłem organizatorem tego spotkania.
  Po drugie jako osoba zaproszona też byłem zdziwiony zaistniałą sytuacją lecz nie robię z tego powodu rabanu.

 3. Jan Orłowski pisze:

  „a cieć z pałacyku zrobił wielkie oczy, bo nikt z organizatorów nie raczył poinformować administratora budynku o spotkaniu!!!”
  Dziś zostałem poinformowany, sala była przygotowana a że cieć zrobił wielkie oczy, widocznie miał takie zamiary.

 4. Kamil pisze:

  Trochę do śmieszne. Notatkę do portalu dodała osoba podpisująca się jako Jan Orłowski, członek OROIL. A w komentarzach osoba podającego się za radnego Jana Orłowskiego pisze, iż nie ona to organizowała, a jedynie tez był zaproszona.
  Napisze może mało elegancko, ale szczerze – to się wszystko kupy nie trzyma.

 5. m.brzezinski pisze:

  Ja pragnę jedynie dodać, że „cieć z pałacyku” zawsze robi wielkie oczy. Najbardziej denerwujące jest jak trwa kurs prawa jazdy i za każdym razem wspomniana osoba twierdzi, że nic o tym nie wie, a wykładowce widzi po raz pierwszy. A Gepard organizuje tam kursy już dłuższy czas..

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,547s)