Oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta Marki

Okręg Nr 1

kandydat komitet głosów %
1. BARTOSIK Radosław Władysław KW Prawo i Sprawiedliwość 48 20,7%
2. ŁUKASIAK Jacek KW Platforma Obywatelska RP 32 13,8%
3. MICHALSKA Barbara KWW Marki-Pustelnik-Struga 38 16,4%
4. KOŁBUK Elżbieta KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 8 3,4%
5. MATEUSZCZYK Sławomir KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 19 8,2%
6. BŁĘDOWSKI Tomasz Józef KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 87 37,5%
232 100,0%

Okręg Nr 2

kandydat komitet głosów %
1. PACIOREK Tomasz KW Prawo i Sprawiedliwość 67 19,1%
2. MANISTA Marzena Dorota KW Platforma Obywatelska RP 26 7,4%
3. ROSA Anna KWW Marki-Pustelnik-Struga 10 2,9%
4. KARANDYS Mariusz KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 70 20,0%
5. JAROCH Michał Władysław KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 91 26,0%
6. SOBOLEWSKI Mariusz Paweł KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 86 24,6%
350 100,0%

Okręg Nr 3

kandydat komitet głosów %
1. TYLIŃSKI Paweł August KW Prawo i Sprawiedliwość 65 15,9%
2. GENDEK Paweł KWW Marki-Pustelnik-Struga 23 5,6%
3. SZOZDA-RĘBALSKA Marta Paulina KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 49 12,0%
4. DĄBROWSKA Anna KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 117 28,7%
5. STEFANIAK Danuta KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 154 37,7%
408 100,0%

Okręg Nr 4

kandydat komitet głosów %
1. DEMPNIAK Grażyna Maria KW Prawo i Sprawiedliwość 90 19,8%
2. BIAŁEK Emil KW Platforma Obywatelska RP 49 10,8%
3. MAŃK Marek Henryk KWW Marki-Pustelnik-Struga 47 10,3%
4. JAŹDZIK Jarosław Maciej KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 76 16,7%
5. JAWOREK Agnieszka KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 48 10,5%
6. PRZYBYSZ PIWKO Maria Elżbieta KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 145 31,9%
455 100,0%

Okręg Nr 5

kandydat komitet głosów %
1. URBANIAK Piotr Andrzej KW Prawo i Sprawiedliwość 78 14,4%
2. OLESZCZUK Sylwia Beata KW Platforma Obywatelska RP 45 8,3%
3. PACIOREK Zbigniew KWW Marki-Pustelnik-Struga 171 31,7%
4. MATACZYŃSKA Dagmara Ewa KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 27 5,0%
5. NOWAK Marcin KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 49 9,1%
6. BRZOZOWSKA Elżbieta Agnieszka KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 170 31,5%
540 100%

Okręg Nr 6

kandydat komitet głosów %
1. SULMIŃSKA Marta KW Prawo i Sprawiedliwość 127 18,8%
2. WERELICH Marcin Piotr KW Platforma Obywatelska RP 56 8,3%
3. SIEROSZEWSKA Bogusława Anna KWW Marki-Pustelnik-Struga 112 16,6%
4. SZAFRAŃSKI Robert KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 149 22,1%
5. PISARSKI Norbert KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 97 14,4%
6. PACEWICZ Patryk 32 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 105 15,6%
7. GOŁASZEWSKI Jacek KWW LEPSZE MARKI 2018 28 4,2%
674 100,0%

Okręg Nr 7

kandydat komitet głosów %
1. RADCZUK-GUTKOWSKA Dorota Helena KW Prawo i Sprawiedliwość 74 11,2%
2. CZEPURKO Dariusz Włodzimierz KW Platforma Obywatelska RP 70 10,6%
3. LUŻYŃSKA Agnieszka KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 213 32,4%
4. WALIGÓRSKI Tomasz KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 134 20,4%
5. PACUSZKA Damian KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 167 25,4%
658 100,0%

Okręg Nr 8

kandydat komitet głosów %
1. BORKOWSKI Konrad KW Prawo i Sprawiedliwość 71 11,5%
2. KAPA Jan KW Platforma Obywatelska RP 34 5,5%
3. KRZEMIŃSKI Łukasz KWW Marki-Pustelnik-Struga 20 3,2%
4. PIOTROWSKI Marcin KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 117 18,9%
5. ORYCH Jacek KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 256 41,3%
6. SKIBIŃSKI Zenon KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 122 19,7%
620 100,0%

Okręg Nr 9

kandydat komitet głosów %
1. LECH Daniela Krystyna KW Prawo i Sprawiedliwość 62 21,2%
2. PISARSKI Radosław Piotr KW Platforma Obywatelska RP 44 15,1%
3. BRZEZIŃSKA Izabela KWW Marki-Pustelnik-Struga 28 9,6%
4. JEZIORSKI Marek Krzysztof KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 7 2,4%
5. STOSIO Marlena Zofia KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 86 29,5%
6. KRAIŃSKA Jadwiga Marianna KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 65 22,3%
292 100,0%

Okręg Nr 10

kandydat komitet głosów %
1. PASYMOWSKI Michał Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość 127 25,8%
2. HĄCEL Mirosław KWW Marki-Pustelnik-Struga 76 15,4%
3. KLIMEK Daniel KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 78 15,9%
4. PASZKIEWICZ Urszula Anna KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 211 42,9%
492 100,0%

Okręg Nr 11

kandydat komitet głosów %
1. SIENKIEWICZ Tadeusz KW Prawo i Sprawiedliwość 114 21,7%
2. KALINOWSKA Bożena Iwona KW Platforma Obywatelska RP 58 11,0%
3. BORYCZKO Dariusz Artur KWW Marki-Pustelnik-Struga 70 13,3%
4. KWIATKOWSKA Elżbieta Krystyna KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 51 9,7%
5. PIETRUCHA Dariusz Sylwester KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 144 27,4%
6. LASKOWSKI Wojciech Stanisław KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 89 16,9%
526 100,0%

Okręg Nr 12

kandydat komitet głosów %
1. KUPŚĆ Wojciech KW Prawo i Sprawiedliwość 72 14,9%
2. TRZASKOWSKI Wojciech Jacek KW Platforma Obywatelska RP 54 11,2%
3. RYTEL-ANDRIANIK Artur Stanisław 36 KWW Marki-Pustelnik-Struga 87 18,0%
4. RYBCZYŃSKI Konrad Jarosław KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 12 2,5%
5. HAŁASA Katarzyna Anna KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 71 14,7%
6. SZCZEPANOWSKI Marek KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 187 38,7%
483 100,0%

Okręg Nr 13

kandydat komitet głosów %
1. ROSTEK Andrzej Jan KW Prawo i Sprawiedliwość 143 33,3%
2. ZAWADZKI Andrzej Bogdan KWW Marki-Pustelnik-Struga 69 16,0%
3. SKIBIŃSKI Mateusz KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 48 11,2%
4. LIS Przemysław Piotr KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 75 17,4%
5. SZCZEPANOWSKI Mikołaj KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 95 22,1%
430 100,0%

Okręg Nr 14

kandydat komitet głosów %
1. MALINOWSKA Urszula KW Prawo i Sprawiedliwość 101 25,5%
2. NADOLSKI Andrzej Jan KW Platforma Obywatelska RP 89 22,5%
3. FABISZEWSKI Mirosław Kazimierz KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 53 13,4%
4. OSTASZ Szczepan KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 44 11,1%
5. ADAMCZYK Paweł Marcin KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 109 27,5%
396 100,0%

Okręg Nr 15

kandydat komitet głosów %
1. DEC Radosław Kamil KW Prawo i Sprawiedliwość 188 41,7%
2. KRÓL Konrad Łukasz KW Platforma Obywatelska RP 59 13,1%
3. JASIŃSKA KOT Zofia Maria KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 56 12,4%
4. KACZMARCZYK Emilia Katarzyna KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 109 24,2%
5. KUCZKOWSKI Adam Kazimierz KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 39 8,6%
451 100,0%

Okręg Nr 16

kandydat komitet głosów %
1. KUREK Daniel KW Prawo i Sprawiedliwość 121 28,2%
2. SOKOŁOWSKA-ŻUK Joanna Bogumiła KW Platforma Obywatelska RP 56 13,1%
3. DOMIŃCZAK Mariusz Piotr KWW Marki-Pustelnik-Struga 28 6,5%
4. JÓZEFORSKA Dorota Elżbieta KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 20 4,7%
5. DĄBROWSKI Marcin KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 118 27,5%
6. DOMASZCZYŃSKI Jacek KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 86 20,0%
429 100,0%

Okręg Nr 17

kandydat komitet głosów %
1. WOŹNIAK Anna KW Prawo i Sprawiedliwość 93 20,9%
2. BOCZOŃ Marcin KWW Marki-Pustelnik-Struga 106 23,9%
3. KRUPA Zofia KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 26 5,9%
4. WĘSIERSKI Ryszard KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 70 15,8%
5. GRABOWSKI Maciej KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 149 33,6%
444 100,0%

Okręg Nr 18

kandydat komitet głosów %
1. WOŹNIAK Roman Józef KW Prawo i Sprawiedliwość 133 21,8%
2. MICHALSKI Paweł KW Platforma Obywatelska RP 89 14,6%
3. PACIOREK Tomasz Sławomir KWW Marki-Pustelnik-Struga 174 28,5%
4. ASZTEBORSKA Iwona Katarzyna KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 66 10,8%
5. PNIEWSKI Paweł KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 126 20,6%
6. BOSAK Daniel Krzysztof KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 23 3,8%
611 100,0%

Okręg Nr 19

kandydat komitet głosów %
1. MAJKOWSKI Klemens KW Prawo i Sprawiedliwość 146 24,8%
2. MIELCZAREK Marcin KW Platforma Obywatelska RP 74 12,6%
3. TUŹNIK Marcin Rafał KWW Marki-Pustelnik-Struga 101 17,2%
4. KRUSZEWSKA Henryka KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 32 5,4%
5. KOROTKO Ryszard Zenon KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 50 8,5%
6. CHOROŚ Bogdan Ryszard KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 185 31,5%
588 100,0%

Okręg Nr 20

kandydat komitet głosów %
1. KĄDZIELSKI Zbigniew Henryk KW Prawo i Sprawiedliwość 47 14,9%
2. BOJEWSKI Piotr Jacek KW Platforma Obywatelska RP 53 16,8%
3. MŁODZIANOWSKI Stanisław Antoni KWW Marki-Pustelnik-Struga 19 6,0%
4. PERZANOWSKA Katarzyna Stefania KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 63 19,9%
5. CHWIŁOC-FIŁOC Grzegorz Włodzimierz KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 97 30,7%
6. RYŃSKI Kamil KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 37 11,7%
316 100,0%

Okręg Nr 21

kandydat komitet głosów %
1. PIOTROWICZ Anna KW Prawo i Sprawiedliwość 108 23,8%
2. WASIKOWSKI Wojciech Tomasz KW Platforma Obywatelska RP 99 21,8%
3. WASIKOWSKI Krzysztof Józef KWW Marki-Pustelnik-Struga 93 20,5%
4. SAWOŃ Beata Joanna KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 46 10,1%
5. ORŁOWSKI Jan Waldemar KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 81 17,8%
6. KOSIOR Rafał Patryk KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 27 5,9%
454 100,0%

Głosy oddane na Komitety wyborcze

KW głosów % mandatów
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 2338 23,7% 8
KW Prawo i Sprawiedliwość 2075 21,1% 4
KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze 1960 19,9% 5
KWW Marki-Pustelnik-Struga 1272 12,9% 2
KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos! 1189 12,1% 2
KW Platforma Obywatelska RP 987 10,0% 0
KWW Lepsze Marki 2018 28 0,3% 0
razem 9849 100,0%

http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/143402

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,625s)