Oficjalna strona Andrzeja Dudy – kandydata na prezydenta RP

Zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony kandydata na prezydenta RP – Andrzeja Dudy.

andrzejduda.pl

Radosław Dec

Komentarze: 2

 1. Antoni pisze:

  Panie Andrzeju obiecuje Pan wielkie zmiany na które potrzeba wielkich pieniędzy o których Komorowski mówi że ich nie ma w budżecie , dlaczego nie zrobić tak jak jest na zachodzie wszystkie wypłaty na konto i nie będzie ukrytych pieniędzy. Jestem budowlańcem i zmuszony jestem pracować poza granicami kraju ponieważ nasi pracodawcy wykazują do urzędu skarbowego i do ZUS-u najniższą krajową a w rzeczywistości zarabia się dwa lub trzy razy więcej . Ludzie młodzi nie zwracają na to uwagi , lecz dla ludzi po 40-stce jest ważne żeby składki były odprowadzane od rzeczywistych zarobków , żeby na emeryturze nie ścigać się ze szczurami do śmietnika.Sposób prosty obniżyć koszty pracy czyli odciążyć pracodawców i karać za oszustwa podatkowe nie 500 złotych ale 50000 zł. Jeżeli rządzący nie wiedzą tego co wszyscy obywatele tego kraju wiedzą to ich proszę poinformować .Tysiące małych firm uprawia taki proceder.

 2. D.B pisze:

  Witam
  Wielu moich znajomych oraz ja wciąż mamy dylemat na kogo głosować ?!
  W zwiazku z tym mam do Pana tylko jedno pytanie :
  Co z ludzmi, którzy pracują na „czarno” w zakładach zatrudniających 2 – 3 osoby ?
  Tacy jak ja pracują bez urlopu ; jednym słowem bez żadnych praw !!!
  Wszystkim Pan coś obiecał !
  Wszystkim tym, którzy mają jakąś siłę przebicia, mogą strajkować itp…
  z poważaniem
  zapomniany przez rząd PO no i Pana
  ps. proszę nie ujawniać moich danych osobowych

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,554s)