Akcja Katolicka

Akcja Katolicka
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93
503 385 959, akcja@marki.net.pl

Szanując przeszłość
- patrzymy w przyszłość.

Odeszła do Pana Ś.P. Władysława Paciorek

We wtorek, 4 lutego 2020 roku, odeszła do Domu Ojca Władysława Paciorek, Mama naszego przyjaciela z Akcji Katolickiej, Zbigniewa Paciorka.

W tym trudnym dla Ciebie czasie, pragniemy przypomnieć słowa z prefacji,  które Kościół wypowiada w obrzędzie pogrzebu: „Albowiem życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy, i gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie”.

Niech wspomniane słowa, będą inspiracją do odnalezienia na nowo nadziei oraz wiary w to, że człowiek nie cały umiera, a to co w nim niezniszczalne trwa. Mając świadomość, że „w momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki”, pragniemy poinformować o naszym wsparciu i modlitwie.

Świadomi tego faktu, prosimy Pana Boga o dar życia wiecznego dla Ś. P. Władysławy Paciorek. Naszej modlitwie prośbie towarzyszy przesłanie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która w chwili agonii mówiła: „Ja nie umieram, ja wchodzę w życie”. Niech słowa Świętej z Lisieux wleją w Twoje serce nadzieję, że Twoja Mama jest obecnie tam, gdzie pełnią życia i miłości jest sam Bóg.

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii p.w. Świętego Izydora Oracza w Markach

Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce 8 lutego 2020 roku (sobota)
w Parafii p.w. Świętego Izydora Oracza w Markach.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 10.00.

Po niej nastąpi złożenie ciała Zmarłej na miejscowym cmentarzu parafialnym.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 78, generowano: 0,574s)