Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Odbiór gabarytów na jesieni

13 listopada rozpocznie się w Mieście Marki jesienna akcja zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

Zgodnie z Uchwałą Nr XXXVI/278/2013 Rady Miasta Marki z dnia 6 lutego 2013 roku w sprawie ustalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, odbiór odpadów wielkogabarytowych następuje na zgłoszenie.


Nowe zasady odbioru odpadów wielkogabarytowych:
1) osoby zainteresowane odbiorem zgłaszają swoją posesję najpóźniej do dnia 12 listopada 2013 roku do godz. 12.00,
2) odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję do godz. 8.00 rano w dniu odbioru.


JESIENNA
ZBIÓRKA ODPADÓW
WIELKOGABARYTOWYCH

POSESJE NIEZGŁOSZONE W TERMINIE NIE BĘDĄ OBSŁUGIWANE

 

Zgłoszenia przyjmowane są:
w UM Marki: pokój A4,
telefonicznie: 22/781-10-03 wew. 128,
mailowo: czyste@marki.pl

Harmonogram jesiennej zbiórki odpadów wielkogabarytowych:

Data zbiórki odpadów

Ulice wchodzące w skład obszaru

13.11.2013

Obszar Nr 1

Bagienna, Baśniowa, Batorego, Broniewskiego, Brzozowa, Ceglana, Duża, Główna, Kręta, Księżycowa, Marsa, Matejki, Mokra, Morska, Partyzantów, Platynowa, Prosta, Przyleśna, Rybna, Saturna, Starzyńskiego, Szeroka, Srebrna, Stawowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Teligi, Tuwima, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Jowisza, Zabawna, Zachodnia, Zimna, Złota, Żabia, Żeglarska, Lipowa, Prusa, Górska, Podgórska, Topolowa, Spokojna, Moniuszki, Łąkówek, Cicha, Gliniecka, Piłsudskiego – od Teligi do Cichej.

14.11.2013

Obszar Nr 2

Jana Pawła II, Jagiełły, Jaracza, Kopernika, Królowej Jadwigi, Krucza, Lisa Kuli, Lisia, Modrzejewskiej, Popiełuszki, Solskiego, Sowia, Sportowa, Sowińskiego, Wesoła, Wilcza, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zajączka, Dzika, Łosia, Sokola, Żurawia, Dobra, Jasińskiego, Gołębia, Jastrzębia, Skowronia, Jaskółcza, Piłsudskiego – od Lisa Kuli do Teligi.

15.11.2013

Obszar Nr 3

Braci Briggsów, Lotników, Mazowiecka , Fabryczna, Malinowa , Zieleniecka, Paderewskiego, Jasna, Słowackiego, Rodziewiczówny, Dojazdowa, Traugutta , Warszawska, Orzeszkowej, Sadowa, Koszalińska, Słupecka, Kołobrzeska , Szkolna, Wrocławska, Ząbkowska od Lisa Kuli do Szkolnej, Al. Piłsudskiego – od ul. Szkolnej do ul. Fabrycznej.

18.11.2013

Obszar Nr 4

Różana, Płocka, Konopnickiej, Gorzowska, Katowicka, Szczecińska, Jana Kazimierza, Opolska, Lubelska, Zakopiańska, Poznańska, Szydłowiecka, Krakowska, Płońska, Olsztyńska, Skłodowskiej-Curie, Warmińska, Tadeusza, Podkomorzego , Telimeny, Zosi, Protazego, Gerwazego, Klucznikowska, Soplicy, Wereszczakówny, Ząbkowska od ul. Szkolnej do ul. Szpitalnej, Leśna, Siedlecka, Romantyczna, Szpitalna, Zamkowa, Wojskiego, Szwoleżerów, Wiejska, Zielna, Mazurska, Urocza, Kaszubska, Pomorska, Kujawska, Pałacowa, Dworska, Al. Piłsudskiego – od Nr 2 do ulicy Szkolnej.

19.11.2013

Obszar Nr 5

Żeromskiego, Kmicica, Świerkowa , Ketlinga, Czarnieckiego, Żółkiewskiego , Hetmańska, Wołodyjowskiego, Longinusa, Barbary, Zygmuntowska, Ks. Kordeckiego, Zagłoby, Skrzetuskiego, Oleńki, Kurcewiczów, Ks. Wiśniowieckiego, Podolska, Kamieniecka, Butrymów, Husarii, Jasnogórska, Heleny, Janczarów, Rocha Kowalskiego, Tatarska, Wołyńska, Rzędziana, Laudańska, Kozacka, Krymska, Al. Piłsudskiego – od ul. Zygmuntowskiej do ul. Sosnowej.

20.11.2013

Obszar Nr 6

Promienna, Kresowa, Okólna, Przesmyk, Rejtana, Ustronie, Bandurskiego, Hoovera, Mieszka I, 11-go Listopada, Mickiewicza, Inżynierów, Geodetów, Architektów, Elektryków, Kartografów, Urbanistów, Chemików, Rzemieślnicza, Handlowa , Pocztowa, Bankowa, Bema, Głowackiego, Kołłątaja, Staszica, Czackiego, Równa, Polna, Piotra Skargi, Krzywa, Krótka, Kilińskiego, Barska, Sosnowa, Kościuszki, Nauczycielska, Bielówek, Al. Piłsudskiego – od ul. Sosnowej do ul. Słonecznej.

21.11.2013

Obszar Nr 7

Nałkowskiej, Brzechwy, Odrowąża, Jutrzenki, Andersa, Karłowicza, Kruczkowskiego, Asnyka, Gałczyńskiego, Fredry, Kmitówek, Pieniążka, Balladyny, Kasztanowa, Harcerska, Stokrotki, Szczepowa, Napoleona, Pomnikowa, Grunwaldzka, Zakole, Walewskiej, Chocimska, Parkowa, Staffa, Kraszewskiego, Sienkiewicza, Kurpińskiego, Krasińskiego, Niemcewicza, Norwida, Leśmiana, Lisi Jar (osiedle domków jednorodzinnych), Reymonta, Różewicza, Spacerowa od ul. Sienkiewicza do ul. Krasińskiego, Piłsudskiego (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Odrowąża) .

  22.11.2013

Obszar Nr 8

Maratońska, Kusocińskiego, Skorupki, Batalionów Chłopskich, Dąbrowskiego, Olimpijska, Mała, Wąska, Królowej Marysieńki, Piotrówka, Zofii Kukier, Kossaka, Wybickiego, Pogonowskiego (dawniej Sawickiej), Okrzei, Reja, Kamienna, Zbieżna, Makuszyńskiego, Szymanowskiego, Chopina, Poniatowskiego, Dmowskiego, Kwiatowa, Pułaskiego, Rydza-Śmigłego, Hallera, Sobieskiego, Orła Białego, Legionów Polskich, Środkowa, Ceramiczna, Marmurowa, Piaskowa, Żwirowa, Przydrożna, Grażyny , Długosza, Dolna, Magnolii, Spacerowa od ul. Krasińskiego do ul. Granicznej, Piłsudskiego (od ul. Odrowąża do ul. Granicznej) .

 23.11.2013

Obszar Nr 9

Akacjowa, Agrarna, Zielona, Błękitna, Zbożowa, Podleśna, Kolorowa, Obrońców, Żurawinowa, Torfowa, Wrzosowa, Rynkowa, Nowa, Ziołowa, Poprzeczna, Cisowa, Graniczna, Borówkowa, Wierzbowa, Modrzewiowa, Pastelowa, Amarantowa, Rolna, Jarzębinowa, Strumykowa, Słowików, Dębowa, Pogodna, Szczygla, Długa, Konwalii, Szarotki, Żytnia, Radna, Klonowa, Łączna, Wiosenna, Legionowa, Wiewiórki, Cmentarna, Wenecka, Letnia, Niecała, Bukowa, Fiołkowa, Turystyczna, Wczasowa, Michalicka, Spacerowa od Granicznej do nr 46 przy ul. Spacerowej, Piłsudskiego (od ul. Granicznej do ul. Legionowej).

UWAGA !!

Nie będą odbierane żadne inne odpady poza wymienionymi, w tym np. w workach, kartonach itp.

 

 

Wykaz zbieranych odpadów wielkogabarytowych:

1. Meble domowe: szafy, szafki, stoły, krzesła, wersalki , fotele itp.

2. Elementy wyposażenia mieszkań-:żyrandole, dywany, chodniki, wykładziny dywanowe i z tworzywa sztucznego,

3. Meble ogrodowe: drewniane i z tworzyw sztucznych.

4. Armatura sanitarna: umywalki, sedesy, zlewozmywaki, wanny, brodziki, kabiny sanitarne

5. Sprzęt sportowy: narty, sanki, przyrządy do ćwiczeń, rowery.

6. Stolarka budowlana: okna , drzwi (pojedyncze sztuki) .

7. Wielkogabarytowe urządzenia AGD: chłodziarki, lodówki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, kuchenki elektryczne, piekarniki, grzejniki elektryczne oraz klimatyzatory i wentylatory.

8. Małogabarytowe urządzenia AGD: odkurzacze, maszyny dziewiarskie, żelazka, tostery, frytkownice, rozdrabniacze, miksery, młynki do kawy, noże elektryczne, suszarki, depilatory, golarki, zegarki oraz wagi.

9. Sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny: komputery, drukarki, laptopy, kopiarki, kalkulatory, faksy, terminale, aparaty telefoniczne – tradycyjne i komórkowe.

10. Sprzęt RTV: radioodbiorniki, telewizory, dyktafony, magnetofony, kamery, video, dvd, sprzęty hi-fi, wzmacniacze i instrumenty muzyczne.

11. Narzędzia elektryczne i elektroniczne: wiertarki, piły, maszyny do szycia , narzędzia do obróbki drewna i metalu, narzędzia do nitowania, skręcania, spawania, lutowania, rozpylania oraz kosiarki.

12.Zabawki, sprzęt relaksacyjny i sportowy: kolejki elektryczne, tory wyścigowe, gry video, kieszonkowe gierki, komputerowo sterowane urządzenia do ćwiczeń sportowych.

13. Przyrządy do kontroli: czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, urządzenia pomiarowe i panele kontrolne.

14. Wózki i chodziki dziecięce.

PM Wydział Spraw Społecznych UM Mark

Miasto Marki |

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 54, generowano: 0,536s)