Obwodnica Marek – droga donikąd?

objazd_do_Jak donoszą lokalne media, jeszcze długo przyjdzie nam poczekać na Obwodnicę Marek. Wieści Podwarszawskie w najnowszym numerze piszą że: Problemem niespełnionych inwestycyjnych obietnic ministerstwa infrastruktury, do których należy również WOW, postanowiło się zająć stowarzyszenie SISKOM. Wysłało ono do ministra infrastruktury petycję, która wskazuje na zachowanie w planach budowy inwestycji, będących niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania Warszawy. Wśród nich SISKOM wymienił obwodnicę Marek (drogi ekspresowe S17 Wschodnia Obwodnica Warszawy i S8 Marki – Radzymin). Wbrew temu, co początkowo planowano w Projekcie Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015, do 2013 r. nie rozpocznie się budowa żadnej wylotówki z Warszawy..

Całość artykułu w najnowszym numerze Wieści http://wiesci.com.pl/?f=xml%2F201140.xml&p=4
PS Obwodnicy szybko nie będzie to może pierwsza strefa?

Komentarze: 1

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,550s)