Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Obwodnica Marek

obwodnica_faktyInformacja, którą przekazał podczas styczniowego spotkania w Radzyminie wojewoda mazowiecki, jest bardzo dobra. Najważniejsze, że istnieje polityczna wola budowy obwodnicy. Wcześniej jej nie było. – Rozmowa z Januszem Werczyńskim, burmistrzem Marek.

- Obwodnica Marek oprócz wielkich entuzjastów, ma także swoich przeciwników. Realizacja tego przedsięwzięcia uderzy w ich żywotne interesy. Dziś się bronią i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby sprawę komplikować, budowę odłożyć w czasie albo do niej nie doprowadzić. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy w tym procesie budowy wezmą udział, w profesjonalny sposób wywiążą się ze swoich obowiązków i że w 2015 roku będziemy mogli pojechać Obwodnicą Marek.

Będzie to wielkie osiągnięcie, duży sukces, ale także zrealizowanie oczekiwanego przez mieszkańców przedsięwzięcia.

- Wszelkie próby zawłaszczenia tego sukcesu są pozbawione sensu. Przecież to efekt działań wielu ludzi. Działań, które były podejmowane już kilkanaście lat temu. Z upływem czasu stawały się coraz intensywniejsze. Dziś te przynoszą swój skutek. Jestem przekonany, że działacze samorządowi, mieszkańcy, wszyscy razem przyczynili się do tego, że sprawa obwodnicy może mieć taki skutek. Jest dziś powszechnie znana przede wszystkim przez osoby, które podejmują wiążące decyzje

Więcej w gazecie POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO FAKTY WWL

Miasto Marki |

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,553s)