UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

OBÓZ ZIMOWY GOJU RYU KARATE DO JUNDOKAN – ZAWOJA 2016

W dniach 30 stycznia – 06 lutego 2016 roku w Zawoi u podnóża Babiej Góry Karateka praktykujący Goju Ryu Karate Do szkoły JUNDOKAN odbyli zintegrowane szkolenie zimowe. W trakcie tygodniowych zajęć przećwiczono Kata (formy), Gekisai Dai Ichi, Gekisai Dai Ni, Saifa, Seiyunchin, Shisochin i Sanseru. Głównym motywem obozu było Kihon-Bunkai i Renzoku-Bunkai Kata Saifa i Seiyunchin. Zajęcia prowadzili: Sensei Monika Wysocka – 4 Dan, Sensei Roman Wilmański – 3 Dan i niżej podpisany.

Oprócz zajęć sportowych wszyscy zawodnicy uczestniczyli: w ścieżce edukacyjnej Babiogórskiego Parku Narodowego, zajęciach plastyczno – technicznych, zajęciach z rękodzieła artystycznego, malowania na szkle i w zajęciach tańca nowoczesnego prowadzonych przez zawodowego instruktora tańca. Relaks po treningach zapewniały kąpiele w basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej i Szaflarach. Wieczory umilały nam dyskoteki, karaoke, ognisko z kiełbaskami i występ regionalnej kapeli góralskiej. Ze względu na pogodę (całodniowe opady deszczu, nauka jazdy na nartach odbyła się tylko w jeden dzień).

Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie wyżej wymienione atrakcje odbywały się w ciągu tylko 5 dni – na nudę naprawdę nie było czasu… za rok znów wracamy do Zawoi i do Pensjonatu „MODRYS” :-)

Sekretarz UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

PRZEKAŻ SWÓJ  1%  PODATKU NA UKS „SANCHIN”

NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE A WESPRZESZ NASZYCH ZAWODNIKÓW!

KRS 0000 340 903

Fundusze zebrane z 1 % podatku przekazujemy właśnie na dofinansowanie wypoczynku naszych zawodników.

Foto: Zespół

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 69, generowano: 0,770s)