Grupa Marki 2020

Stowarzyszenia Grupa Marki 2020
05-270 Marki; ul. Andersa 2

grupa@marki2020.pl
601 861 021

Obwodnica Marek

Jest szansa, że Obwodnica Marek powstanie do końca 2015 roku!

Taką informację przekazał mieszkańcom naszego powiatu wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski podczas spotkania, które odbyło się we wtorek, 17 stycznia w Radzyminie.

Sprawa budowy blisko 15-kilometrowego odcinka trasy S8 z Warszawy przez Marki do Radzymina, zwanego potocznie Obwodnicą Marek, ciągnie się już dwanaście lat. Wiele jednak wskazuje na to, iż zbliżamy się do szczęśliwego finału, czyli do rozpoczęcia realizacji oczekiwanej przez mieszkańców Marek inwestycji.

We wtorek, 17 stycznia w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie odbyło się spotkanie w tej sprawie zorganizowane przez radzymińskie i mareckie struktury Platformy Obywatelskiej oraz Stowarzyszenie Grupa Marki 2020.

W debacie, z udziałem wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego, posła na Sejm RP Marcina Kierwińskiego oraz dyrektora warszawskiego oddziału GDDKiA Stanisława Dmuchowskiego, uczestniczyło kilkuset mieszkańców powiatu i przedstawiciele praktycznie wszystkich lokalnych samorządów, na czele ze starostą Piotrem Uścińskim.

Więcej w gazecie FAKTY WWL

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 70, generowano: 0,547s)