Komentarze: 2

 1. Gosia pisze:

  Może w przyszłym roku udałoby się zorganizować wspólne obchody, a nie jak w tym roku – trzy różne kameralne uroczystości. To nie powinno być takie trudne organizacyjnie, skoro w każdej z trzech tegorocznych uroczystości uczestniczyli radni należący do tej samej Rady Miasta Marki. Myślę, że nie tylko mnie się marzy kultywowanie pamięci narodowej i tradycji historycznych ponad politycznymi podziałami.

 2. radek dec pisze:

  Witam,

  Oczywiście Pani Małgosiu, że ma Pani rację. Wytłumaczenie jest natomiast bardzo prozaiczne. Ponieważ w środku tygodnia o godz. 12.00 wiele osób po prostu pracuje, dlatego przyjąłem zasadę, że spotykamy się na Kruczku w najbliższy wolny dzień po rocznicy. I tak już jest od wielu lat. Zaproszenie natomiast jest kierowane do wszystkich osób bez względu na zapatrywania polityczne a sama uroczystość ma charakter nieoficjalny. (Z tego co ja naliczyłem tu chyba były dwie kameralne uroczystości na Kruczku a nie trzy ?).
  Pozdrawiam i dziękuję za komentarz.

  Radek Dec

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,636s)