Grupa Marki 2020

Stowarzyszenia Grupa Marki 2020
05-270 Marki; ul. Andersa 2

grupa@marki2020.pl
601 861 021

O kulisach deklaracji premiera

Deklaracji w sprawie budowy obwodnicy Marek na tak wysokim szczeblu do tej pory jeszcze nie było. Kilka dni przed drugim już w tej kadencji expose premiera Donalda Tuska członkowie naszego stowarzyszenia Jacek Orych i Paweł Pniewski podjęli heroiczną próbę przedstawienia sprawy Marek bezpośrednio premierowi. W tej sprawie skontaktowali się z najbliższym otoczeniem premiera: ministrami z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomaszem Arabskim i Pawłem Grasiem, którym opisali na jakim etapie znajduje się obecnie przygotowanie budowy mareckiej obwodnicy.

„Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko, wszelkie formalności zostały dopięte, czekamy teraz na decyzję w sprawie finansowania i można zabierać się do budowy. Odłożenie w czasie budowy obwodnicy spowoduje katastrofalne skutki” – usłyszeli ministrowie.

Podczas dzisiejszego expose premier Donald Tusk po raz pierwszy publicznie z mównicy sejmowej poruszył sprawę obwodnicy Marek. Obiecał ogłoszenie przetargu na jej budowę w 2013 roku, co daje nadzieję na zakończenie budowy na przełomie 2015/2016!

Komentarze: 1

  1. [...] O kulisach deklaracji premiera Dodaj do ulubionych:LubięBe the first to like this. [...]

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 49, generowano: 0,540s)