Akcja Katolicka

Akcja Katolicka
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93
503 385 959, akcja@marki.net.pl

Szanując przeszłość
- patrzymy w przyszłość.

O Akcji Katolickiej

Akcja KatolickaAkcja Katolicka – szanując przeszłość – patrzy w przyszłość. To, co robimy jako członkowie AK ma zasadniczy cel: pogłębienie wiary, realizując na co dzień hasło: Żyć wiarą ? wierzyć życiem.

Udział w Akcji Katolickiej stwarza kolejną okazję do odkrycia wspólnej odpowiedzialności za Kościół i pomoże w przełamaniu anonimowości wiary poprzez włączenie się w zorganizowany apostolat. Wszystkich, którzy pragną bliżej zapoznać się z istotą pracy naszego Stowarzyszenia, zapraszamy na nasze spotkania.

16 marca 1997 roku powstał Parafialny Oddział Akcji Katolickiej (POAK) przy parafii p.w. Św. Izydora w Markach. Od marca 1998 roku wydajemy WIADOMOŚCI PARAFIALNE – PISMO AKCJI KATOLICKIEJ PARAFII ŚW. IZYDORA W MARKACH.

W WIADOMOŚCIACH możecie Państwo zamieszczać ogłoszenia, reklamy, informacje.
Zapraszamy czytelników do publikacji zdjęć wykonanych w naszym kościele w czasie uroczystości rodzinnych: ślubów, chrztów, komunii, ich jubileuszy, do zamieszczania życzeń: imieninowych, urodzinowych i podziękowań.

Gazeta dostępna jest w parafiach Świętego Izydora oraz Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Markach oraz w internecie.

KONTAKT:
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93.; 0 503 38 59 59; akcja@marki.net.pl
Spotykamy się w 1. i 3. środę miesiąca, o godzinie 19.00, w Domu Katolickim parafii Św. Izydora w Markach /al. Piłsudskiego 93/.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,613s)