Ekspres Marecki

Redaktor Naczelny:
Jacek Orych

ul. Cisowa 4A, 05-270 Marki
gazeta@ekspresmarecki.pl
601-861-021

MSG

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

ul. Przyleśna 17
05-270 Marki
biuro@msg.net.pl

Nowy numer Ekspresu Mareckiego

Zapraszamy do przeczytania nowego numeru Ekspresu Mareckiego, a w nim, m.in.:

 • „Samorządowiec dobrej zmiany” – wywiad z burmistrzem Jackiem Orychem podsumowujący półmetek kadencji;
 • Uciążliwa wartość doda(wa)na – artykuł Roberta Szafrańskiego o planowanych mareckich inwestycjach;
 • Wspaniali ludzie, wielkie serca i muzyka! – o zbliżającym się wielkimi krokami XXV finale WOŚP pisze Jarosław Jaździk;
 • Dojrzali wspaniali w Markach – o aktywnych seniorach opowiada Maria Borysewicz…

Komentarze: 4

 1. Mieszkaniec pisze:

  Widać że niektóre ugrupowania polityczne w Markach nie mogą bezczynnie przyglądać się na to nagłe przyśpieszenie inwestycyjne.Wszak dzieżko jest wytłumaczyć ich wyborcom jak można w 2 lata zrobić dużo więcej niż za ich rządów przez kilka kadencji.
  Stanisław Wyspiański już kiedyś napisał:
  „Niech na całym świecie wojna,
  byle polska wieś zaciszna,
  byle polska wieś spokojna”.
  Jak nie było inwestycji, to nie było presji społecznej na podwyższanie standardów życia mieszkańców. Teraz już mieszkańcy nie uwierzą że się nie da, i wydarzeniem roku nie może już być sprzątniecie piachu spod krawężnika na procesję kościelną.

 2. mieszkaniec pisze:

  zaraz zaraz to przyspieszenie najlepiej widac na rozkopanej ul.Sowińskiego,fatalnie przygotowana inwestycja brak wyznaczonych objazdów, znaki zakazu ruchu bez adnotacji dopuszczajacej dojazd do zabudowy.Inwestycja miała byc zakończona w 45 dni a mija już 70 i dalej nic no tylko pogratulować burmistrzowi i jego klakierom

 3. Mieszkaniec pisze:

  Faktycznie, kto to słyszał aby nie prowadzić prac budowlanych (w tym wylewek z mas bitumicznych), jak temperatura za zewnątrz osiąga -15 stopni. Skandal!
  Powinni wylewać i już!

  A za 2 lata kapitalny remont.
  I znowu powód do narzekania że ledwo drogę zrobili a już zepsuta i trzeba robić od nowa.

 4. mieszkaniec pisze:

  to słuszna idea ale chyba trzeba być trochę nie tak z rozumem żeby liczyć na to że zimy nie będzie i prace pójdą jak latem ,no i problem o którym nie mówi nikt -jak dojechać do budynku gdy jest zakaz ruchu bez wskazania dopuszcza się dojazd do zabudowy.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,549s)