Nowe sukcesy warcabistów UKS STRUGA

Tak wiele się działo w ostatnim czasie w życiu naszego UKS-u, że nie nadążyliśmy o tym pisać. Zatem z pewnym opóźnieniem i w dużym skrócie przedstawiamy najważniejsze informacje:

Półfinały Mistrzostw Polski Mężczyzn w warcabach 100-polowych
Lidzbark Warmińśki 23-26.03.2006 r.

Udział w zawodach wziął nasz najlepszy 100-polowiec Marcin Grzesiak. Zajął IV miejsce i tym samym zakwalifikował się do finałów MP, które odbędą się latem.

IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w warcabach klasycznych
Skarżysko Kamienna 9.04.2006 r.

Na zawody pojechało troje naszych zawodników. I tak kolejno: Marcin Grzesiak zajął I miejsce, Maciej Łukasiewicz był II, a Grażyna Zajączkowska IX.

Ogólnomiejski Turniej Warcabowy dla uczniów Szkół Podstawowych w Markach o Puchar Dyrektora Mareckiego Ośrodka Kultury
Marki 21.04.2006 r.

Zawody zostały zorganizowane w Mareckim Ośrodku Kultury. Choć była to pierwsza tego typu impreza w MOK-u, spotkała się z dużym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 26 zawodników z 4 szkół mareckich ( SP 1,2 4,5). Dla zawodników UKS „Struga” był to sprawdzian przed czekającymi ich wkrótce zawodami w Częstochowie. Nasi orlicy zdali test celująco! Najlepszym zawodnikiem turnieju, który otrzymał Puchar Dyrektora MOK-u p. Krystyny Klimeckiej, był Piotr Nagraba (SP 4), drugie miejsce zajął Michał Wójcik (SP 5), Aleksander Werelich (SP 5) był trzeci – wszyscy z UKS „Struga”. Pozostali zawodnicy naszego klubu wypadli też bardzo dobrze: Karol Metelski IV, Krzystof Banaszek V, Artur Moczulski VIII, Łukasz Słowikowski XVII.