Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Nowe oznakowanie na Trasie Toruńskiej

Po otwarciu obwodnicy nie będzie już wjazdu do Marek tzw. ślimakiem

Niecierpliwie odliczamy dni do otwarcia obwodnicy naszego miasta. Wykonawca zgłosił ją do odbioru.

- Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego sprawdza uzupełnienia w dokumentacji, jakie przekazał wykonawca na prośbę WINB. Czyli jesteśmy na etapie odbioru dokumentacji. Po jej przyjęciu WINB pojedzie do kontroli placu budowy – informował wczoraj Jan Krynicki, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Tymczasem na Trasie Toruńskiej (przed i zaraz za wiaduktem wzdłuż ulicy Głębockiej w Warszawie) pojawiło się nowe oznakowanie. Jest to bardzo ważna informacja dla kierowców. Osoby, które chcą wjechać z TT do Marek od strony Żoliborza, muszą zjechać zaraz za centrum handlowym Carrefour na drogę techniczną. Nie będzie możliwości zjazdu tzw. ślimakiem. Osoby, które pojadą prosto, znajdą się na drodze do Radzymina.

Jak się dowiedzieliśmy, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szykuje przewodnik dla kierowców. Gdy tylko się pojawi, udostępnimy go na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 72, generowano: 0,575s)