Nowa szkoła angielskiego w Markach.

logo english clubPrzy ulicy Piłsudskiego 102a rozpoczęła działalność nowa szkoła językowa o nazwie „English Club”. Jak informuje prowadząca szkołę Karina Księżyk, oprócz gamy kursów dla dzieci i dorosłych szkoła proponuje odbieranie dzieci ze szkoły publicznej w dostosowanych do ich planu lekcji porach i przewożenie na zajęcia prawdziwym brytyjskim Land Roverem.
Tu, w dziecięcym klubie („Junior Club”), dzieci mogą spędzać czas przed lekcją angielskiego i po niej, aż do przyjazdu rodziców. W „Junior Club” obowiązywać ma zasada „ani słowa po polsku” – przewidywane są m.in. gry i zabawy językowe, oglądanie angielskich filmów, co pozwoli dzieciom „zanurzyć się” w języku angielskim. Zajęcia klubowe mają być zintegrowane z kursem: klubowy lektor pobudza dzieci do używania struktur gramatycznych i słownictwa poznanego na kursie.
Poza opisaną ofertą dla dzieci szkoła oferować ma kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do matury i do egzaminów Cambridge oraz angielski biznesowy.

Kontakt ze szkołą English Club:
Karina Księżyk
ul.Piłsudskiego 102a,
tel.: (22) 389 69 31, 606 64 99 31,
www.englishclub.pl.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,539s)