Niebieskie Światło dla Autyzmu – 1-2 kwietnia

light it upNIEBIESKIE ŚWIATŁO DLA AUTYZMU – Light it Up Blue – włączcie się 1-2 kwietnia!
Wieczorem 1 i 2 kwietnia 2011, słynne budynki w USA i na świecie – w tym Empire State Building w Nowym Yorku i CN Tower w Toronto w Kanadzie – rozświetlą się na niebiesko, aby uczcić Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Organizatorzy wydarzenia za cel postawili sobie zwiększanie świadomości społeczeństwa oraz szerzenie wiedzy na temat autyzmu. Mają zamiar rozświetlać świat na niebiesko przez cały kwiecień – miasto po mieście.

Akcja objęła zarówno wielkich inwestorów, internetowe portale społecznościowe, ale też poszczególnych, przeciętnych obywateli XXI wieku ?  każdego, komu los dzieci i rodzin dotkniętych problemem autyzmu nie jest obojętny. Udział każdego z Was jest istotny ? zwiększa siłę oddziaływania akcji ?Light it up blue?, która może przyczynić się do poprawy jakości życia naszych dzieci w przyszłości, jaka je czeka.

Co ty możesz zrobić, aby Zapalić Niebieskie Światło dla Autyzmu

• Ubrać się na niebiesko lub przypiąć niebieski znaczek puzzla ?Autism Speaks? (http://www.autismspeaks.org/) i  zachęcić do tego kolegów w pracy ? zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/wear-blue-to-work-day

• Zapalić niebieskie światło w domu lub przed domem ? zgłoś swój udział: http://www.lightitupblue.org/participate/light-your-house-up-blue

• Szerzyć wiedzę o Autyzmie online: http://www.lightitupblue.org/page/s/liubonline lub rozesłać informację o akcji Zapalamy niebieskie światło dla Autyzmu (Light it Up Blue): http://www.lightitupblue.org/page/share/liubonline

Komentarze: 3

 1. Katarzyna Dwornikiewicz pisze:

  Wieczorem, 2 kwietnia, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie zabłyśnie na niebiesko na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. Zapraszamy – ubierzcie się na niebiesko, weźcie niebieskie balony i przyjdźcie to zobaczyć.

 2. Anna Danuta Kosin pisze:

  JESTEM BABCIĄ 20-TO LETNIEGO DAMIANA KTÓRY JEST AUTYSTYCZNY JA PODJĘŁAŚ SIĘ WYCHOWYWANIE JEGO PONIEWAŻ
  RODZICE NIE CHCĄ KOCHAM GO BARDZO MOCNO I KAŻDA AKCJA UŚWIADAMIAJĄCO SPOŁECZEŃSTWO CO TO JEST ZA CHOROBA I JAKIE PROBLEMY PRZYNOSI OPIEKUNOM I RODZICOM BARDZO MNIE CIESZY BO AUTYZM TO RÓWNIEŻ AGRESJA A LUDZIE TEGO NIE ROZUMIEJĄ. MOŻE POLITYKÓW TEŻ TROSZKĘ TO PORUSZY BO DLA NICH TO JAKBY TA CHOROBA NIE ISTNIAŁA PO CO BYM SIĘ NIE ZWRÓCIŁA DO PEFRONU TO AUTYSTOM SIĘ NIE NALEŻY NIC.
  A PRZECIEŻ TO RÓWNIEŻ OSOBY I DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE.

 3. obiektywny pisze:

  hahahaaha

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 49, generowano: 0,542s)