Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Stefana Grota-Roweckiego

ul. Duża 3, 05-260 Marki
22 781-12-96

Nasze sportowe sukcesy.

DSC_0028W sobotę 22 maja na stadionie MTS  Marcovia odbyły się Mistrzostwa Marek w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta Marki.

W piękne słoneczne przedpołudnie do rywalizacji przystąpiły szkoły podstawowe w trzech kategoriach wiekowych, gimnazja w dwóch kategoriach wiekowych a dla wszystkich chętnych była kategoria open. Na najlepszych czekały wartościowe nagrody i medale oraz puchar dla najlepszej szkoły. W punktacji ogólnej zajęliśmy II miejsce. I miejsce SP 3 a III miejsce SP 2. Na wyróżnienie zasługuje I miejsce Uli Pasymowskiej i Krzysztofa Kieryłowskiego z klasy IV oraz Magdy Mogielnickiej i Michała Grykałowskiego z klasy V. Gratulujemy!

Po emocjonujących biegach przełajowych przenieśliśmy się na płytę boiska gdzie rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Marki i Prezesa klubu MTS „Marcovia 2000″

Chłopcy z pięciu mareckich szkół rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.
Młodzi piłkarze z naszej szkoły dzielnie walczyli i zwyciężyli.

I miejsce – rocznik 1997 i 98 (chłopcy potwierdzili swoją wysoką formę po zwycięstwie w Mistrzostwach Marek, Finale Rejonu, Finale Powiatu i II miejscu w Rozgrywkach Międzypowiatowych). Reprezentowali nas: Goławski Jan, Tymiński Aleks, Tarnowski Daniel, Janiuk Kamil, Pietrucha Andrzej,Świętochowski Marcin, Goławski Adam, Grykałowski Michał, Wojtunik Kacper, Rymuza Mateusz

I miejsce – rocznik 1999 i młodsi (tu również ogromne słowa uznania dla walecznych chłopców). Na najwyższym podium stanęli: Kieryłowski Krzysztof, Świętochowski Michał, Łucki Patryk, Gajda Kacper, Zoń Piotr, Słowik Mateusz, Dąbrowski Kacper, Krzyżanowski Mateusz, Krupiński Adrian, Grzegorzewski Julian.

Ogromne gratulacje!

Fotorelacja:

Anna Konopka

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,883s)