Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Narodowe Czytanie oraz Dzień Otwarty w MOK

Popołudnie z lekturami, warsztatami i… social media.

Co roku Marki włączają się do akcji „Narodowe Czytanie”. W tym roku będziemy przypominać sobie nowele z naszego dzieciństwa/młodości. Zapraszamy do Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. To tu 7 września (sobota) wspólnie będziemy czytać m.in. Prusa, Reymonta, Żeromskiego, Sienkiewicza czy Schultza. Początek akcji, organizowanej przez Bibliotekę Publiczną Miasta Marki oraz MOK, zaplanowaliśmy na godzinę 14.00.

Od 17.00 do 19.00 jednakowo poświęcimy czas dzieciom i dorosłym. Dla najmłodszych Emka Event przeprowadzi warsztaty literacko-plastyczne. Rodziców zaś zapraszamy na spotkanie z Michałem Zawadką, twórcą książek motywacyjnych i społecznych. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak dorośli mogą wypozycjonować się na przyjaciela dziecka i nastolatka w czasach social mediów. Będzie mowa m.in. o hejcie, ograniczenia, zakazach i szansach ukrytych w telefonie.

Tego samego dnia w godz. 14-18 odbędzie się Dzień Otwarty Mareckiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na zajęcia pokazowe i spotkania z instruktorami.

Wstęp wolny.

Galeria

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,550s)