Wodociąg Marecki

Wodociąg Marecki Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 30, 05-270 Marki

22 781 35 32
22 771 46 93

„Na Wielkanoc z Marek”

Zaprojektuj kartkę na święta i wygraj cenne nagrody!

To już tradycja, że kilka razy w roku urządzamy konkursy dla uczniów szkół podstawowych. Tym razem zapraszamy ich do zaprojektowania kartki na zbliżające się Święta Wielkanocne. Autorzy prac mają czas do 12 marca. Tego dnia po raz ostatni będą przyjmowane prace. Na zwycięzców będą czekać m.in. interaktywny globus, smartwatch oraz torby sportowe.

Szczegóły konkursu na stronie Wodociągu Mareckiego

Komentarze: 1

  1. Mieskaniec pisze:

    A może zamiast robienia durnych konkursów niech Wodociąg Marecki zajmie się tym co już powinien zrobić dawno, czyli obniżeniem stawek na wodę i ścieki? Niektóre z sąsiednich samorządów już od dwóch lat obniżały stawki, a w Markach ceny jak były komiczne, tak pozostały nadal.
    A tak przy okazji pytanie: MPWiK w Warszawie od zeszłego roku zmniejszyło cenę za odbiór ścieków od swoich klientów. Dlaczego Wodociąg Marecki nie przeniósł tej obniżki na swoich odbiorców z Marek? Gdzie podziała się nadwyżka finansowa?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,576s)