Grupa Marki 2020

Stowarzyszenia Grupa Marki 2020
05-270 Marki; ul. Andersa 2

grupa@marki2020.pl
601 861 021

Na Święto Zmartwychwstania Pańskiego

Ksiądz Jacek Stryczek, ojciec Szlachetnej Paczki, przysłał członkom naszego stowarzyszenia  fantastyczne życzenia świąteczne. Ich wymowa dalece odbiega od wielkanocnych standardów. Nie ma w nich mowy o jajeczkach, koszyczkach czy zajączkach. Jest za to prawda o naszym życiu w kontekście Zmartwychwstania. Postanowiliśmy się do tych życzeń dołączyć i Wam, drodzy przyjaciele naszego stowarzyszenia przekazać:

„Miarą wielkości człowieka jest największe wyzwanie, które podjął i wygrał. Nie jest prawdą, że jesteśmy takimi, jakimi stworzył nas Bóg. Przez własne decyzje, przez wyzwania, niejako rodzimy się na nowo. Dzisiaj jesteśmy na miarę naszych decyzji i naszych wyzwań.

Leniwe życie czyni człowiek marnym, Wielkie wyzwania tworzą jego wielkość. Czy istnieje miara, której nie możemy przekroczyć.? Zmartwychwstanie mówi, że nie. Więc życzę wielkich wyzwań, umierania po drodze i wygranego życia.”

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,526s)