Na stu polach też mamy sukcesy

IMG_3169_1Po wielkich sukcesach na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych 8-osobowa reprezentacja naszych młodych warcabistów wyjechała na kolejne ogólnopolskie zawody – tym razem w warcabach 100-polowych.

Mareccy zawodnicy jechali z obawą i tremą. Stupolówka nie jest specjalnością naszego klubu – znacznie mniej czasu poświęcamy na warcaby 100-polowe, a konkurencja klubów i zawodników jest coraz większa.

Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych odbył się w dniach 23-27.03.2011 w Nowej Rudzie (gdzie przed miesiącem rozgrywano Mistrzostwa w warcabach klasycznych). Na stu polach nie było łatwo wygrywać z faworytami z innych klubów. Ale nie mamy się czego wstydzić. Zawodnicy nawiązywali walkę z czołówką. Zdobycie szóstego miejsca w kategorii młodzików (Bogdan Bańkowski) czy orliczek (Ida Zając) to naprawdę sukces. Prawie wszyscy nasi zawodnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej. Największą radość sprawiła nam Marta Bańkowska, która w kategorii młodziczek uzyskała tytuł Wicemistrzyni Polski, zajmując II miejsce. Brawo Marta! To kolejny wspaniały puchar w twojej kolekcji, to kolejne punkty w klasyfikacji klubowej dla UKS Struga i przepustka na kolejne międzynarodowe mistrzostwa (ME) – tym razem w Tallinie. Tak trzymaj! Dziękujemy.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 44, generowano: 0,539s)