Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Na półmetku kadencji

Dokładnie dziś mijają 2 lata odkąd złożyłem ślubowanie obejmując urząd burmistrza. Przez te 2 lata wytężonej pracy wiele udało nam się osiągnąć wspólnymi siłami. Wiele zmian nie byłoby możliwych, gdyby nie mieszkańcy, którzy bardzo często są motorem napędowym naszych działań. Wam dziękuję w pierwszej kolejności. Bardzo sobie cenię tę współpracę. Bez Waszego wsparcia wiele rzeczy mogłoby się okazać niewykonalnych. Dziękuję za włączanie się w mareckie inicjatywy oraz za wyrozumiałość wobec mojej osoby.

Efekty zmian nie byłyby widoczne, gdyby nie zaangażowanie całego sztabu mareckich urzędników, którzy każdego dnia zmieniają Marki, by stawały się przyjaźniejszym miejscem do zamieszkania. Dziękuję moim współpracownikom z mareckiego ratusza oraz jednostek organizacyjnych miasta za pomoc w zarządzaniu naszym miastem i wskazywaniu dobrych rozwiązań.

Dziękuję również tym radnym, którzy widzą potrzebę zmian. Grając w jednej drużynie, która celuje we wspólny sukces, jakim jest dla wszystkich rozwój miasta, jest zdecydowanie łatwiej niż tocząc bój w pojedynkę.

Zmiany, jakie zachodzą w Markach to nasz wspólny sukces: mieszkańców, radnych i pracowników urzędu oraz jednostek miejskich.

Przed nami kolejne wyzwania. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Projekty, które powstają właśnie na desce kreślarskiej trzeba zrealizować. Na budowę czekają kolejne ulice. Rozpoczęła się rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 1. Przed nami również rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz budowa obiektu edukacyjno-rekreacyjnego przy ulicy Wspólnej. To tylko kilka zadań, które jeszcze przed nami.

Tak, możemy lepiej… Razem!

 

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,633s)