Na Pełnej na Małej!

podczas tegorocznej Małej Mili wystąpi zespół Na Pełnej. Duet znany z Youtube już kilka lat temu gościł na naszej imprezie i nawiązał świetny kontakt z publicznością. Od tego czasu zdołali zadebiutować w Polsacie, a Adam właśnie nagrywa odcinki do kolejnego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo (trzymamy kciuki!). Do tego panowie od ubiegłego roku prowadzą własny program w 4FUN.TV. Ich profil śledzi obecnie ponad 250 tys. osób. Do Marek przyjadą właściwie prosto z Sopotu, gdzie wystąpią podczas jednej imprezy m.in. ze Sławomirem czy Łobuzami.

To 10. edycja biegu, więc pozwalamy sobie na trochę sentymentu i zaprosiliśmy zespół, z którym się po prostu polubiliśmy. A także zespół – tu się powtórzymy – który łapie wspaniały kontakt z publicznością. Sami nie możemy się doczekać „Cygana” czy któregokolwiek z kebabowych hitów Janka i Adama.

***

Jesteśmy mniej więcej w połowie zapisów.

Do Małej Mili został tydzień i z naszego doświadczenia wynika, że to najintensywniejszy czas. Zachęcamy do zapisów i odbioru numerów startowych w Karczmie u Bociana – od poniedziałku do czwartku (7.00 – 18.00) oraz poprzez formularz internetowy http://www.marki.net.pl/10-mala-mila-marecka-1-wrzesnia-2019-123811.

Ze względów pozasportowych w piątek i sobotę będziemy działać w ograniczonym zakresie, dlatego nie zostawiajcie zapisu na ostatnią chwilę. Przypominamy, że w ostatnich latach wyczerpywaliśmy pulę numerów startowych!

Jeśli możecie nie zostawiajcie też na niedzielę odbioru numerów – im więcej osób odbierze je wcześniej, tym sprawniej wystartujemy!

 

Galeria

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,593s)