Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Myslovitz w Markach

Kultowy zespół zagra na zakończenie wakacyjnego cyklu spotkań w Parku Briggsów.

„Mysłowice jest miastem o zaludnieniu ok. 100 tys. mieszkańców. Do wczesnych lat 90. było znane co najwyżej ze swoich kopalń – dopóki tych pięciu gości z gitarami zamieniło miasto górnicze w miejsce, które każdy potrafi znaleźć na mapie Polski” – to chyba najkrótsza i najcelniejsza recenzja zespołu, który w najbliższą niedzielę zagra w Markach. 26 sierpnia (niedziela) o godz. 17.00 na scenie w Parku Briggsów pojawi się Myslovitz – zespół, który gra już ponad ćwierć wieku. Pokolenie dzisiejszych czterdziesto i pięćdziesięciolatków zna ich utwory na pamięć, dla dużo młodszych – będzie to okazja do posłuchania porządnej muzyki i tekstów, które weszły do kanonu polskiego rocka.

I nawet kiedy będę sam
Nie zmienię się, to nie mój świat
Przede mną droga którą znam,
Którą ja wybrałem sam

piosenka „Długość dźwięku samotności”

Do 2012 r. jednym z liderów zespołu i wokalistą był Artur Rojek. Na mareckiej scenie usłyszymy natomiast głos Łukasza Lańczyka. Trzon zespołu stanowią: Wojtek Powaga (gitara), Przemysław Myszor (gitara, instrumenty klawiszowe), Jacek Kuderski (gitara basowa) i Wojciech Kuderski (perkusja).

Wieczorem przed mym domem
Wystawię ekran
I wyświetlę film
Coś o mnie i o tobie
Będę leczył chore sąsiadów sny

piosenka „Scenariusz dla moich sąsiadów”

Występ Myslovitz będzie zwieńczeniem cyklu „Na weekend zostaję z rodziną w Markach”, odbywającej się w wakacyjne soboty i niedzielę. Muzycy wejdą na scenę o godz. 17.00 26 sierpnia. Wstęp rzecz jasna wolny. Zapraszamy!

Ty widzisz we mnie coś,
Nie ma ideału
A miłość ślepa jest
I chyba nie wiesz, że
Telewizja kłamie
Nie wszystko możesz mieć

Nie mogę zrobić nic,
Sterowany jestem wciąż
Nie musisz starać się,
Przecież jesteś też jak ja

piosenka „Sprzedawcy marzeń”

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,558s)