Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

MTS Marcovia 2000 po jubileuszu

Jubileusz dobiegł końca. W ty miejscu serdeczne podziękowania dla sponsorów naszych obchodów czyli firmom MBT, INTERIOR CENTRUM, RYŃSCY DEVELOPMENT, SUN CHEMICAL, TOYOTA MARKI, SKŁAD BUDOWLANY JEDRZEJUK, DORADZTWO MARKETINGOWE MIECHOWICZ i F.U.H.MARKO- ZIELIŃSKI. Punktem kulminacyjnym był mecz pomiędzy drużyną Oldbojów Marcovii 2000 osłabioną kilkoma kontuzjami z drużyną sił połączonych Urzędu Miasta Marki i zakonu Michalitów oraz wzmocnioną jednym naszym bardzo dobrym zawodnikiem Kubą . Oczywiście sprawa osłabienia czy wzmocnienia jest w sferze żartu, bo tak należy traktować to widowisko które miało miejsce 28.09 o godz. 16.30 na stadionie Marcovii 2000. Wcześniej w ramach jubileuszu mogli wszyscy wręczono odznaki i wyróżnienia zasłużonym działaczom. Poniżej prezentujemy zdjęcia obu drużyn, wystawę pucharów i moment krojenia  tortu jaki z tej okazji zrobiła dla nas cukiernia Państwa Skrok których syn jest naszym bramkarzem. Tort kroi nasza najbardziej utytułowana zawodniczka w 85 letniej historii klubu Ewa Ochman i nestor naszych działaczy Pan Tadeusz Miechowicz. Pragniemy poinformować iż Mareckie Towarzystwo Sportowe  Marcovia 2000  za wybitne zasługi dla rozwoju sportu nadało Jackowi Zalewskiemu Tytuł Honorowego Członka MTS Marcovia 2000. Natomiast Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przyznał 23 wyróżnienia. I tak: złote odznaki otrzymali Marek Zieliński, Jacek Zalewski,Tadeusz Miechowicz, Tadeusz Skłodowski, Lech Wróbel, Ireneusz Paszkowski, Jacek Szewczyk, Miroslaw Kostka, Bogdan Król, Michał Pulkowski i nasz Burmistrz Janusz Werczyński, a srebrne odznaki otrzymali. Grzegorz Miechowicz, Andrzej Górski, Piotr Jaczewski, Andrzej Bala, Andrzej Worońko, Grzegorz Świerczewski, Wacław Puławski, Wojciech Jedliński, Ryszard Węsierski, Krzysztof Ryński, Mirosław Ryński, Ryszard Grochowski i Andrzej Jędrzejuk.  Niestety z powodu meczu na obchody nie mógł przybyć nasz popularny Rocky zawodnik Legii Warszawa, czym zasmucił rzesze sympatyków stołecznej jedenastki.  Mamy nadzieję że uda sie nam przy innej okazji. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sympatykom którzy uczcili obchody swoja obecnością. Zapraszamy za 5 lat na 90-lecie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Marek Zieliński

Galeria

Komentarze: 6

 1. Marcin pisze:

  Rocki grał w sobote na stronie legi to jest http://www.legialive.pl/mecz/371

 2. marcovia2000 pisze:

  W niedzielę też.

 3. Ikarus pisze:

  Jak to mówią kłamstwo ma krótkie nogi.

 4. marcovia 2000 pisze:

  Jakie kłamstwo. Zanim zarzucicie to sie zastanówcie panowie kibice z internetu. Chcecie znać prawdę to zadzwońcie do Rockiego. Zapytam go czy moge wam dać jego numer. Ja nie wchodziłem na stronę Legii tylko napisałem co powiedział kierownik klubu Bogdan Król który z nim rozmawiał przez telefon. Jak było naprawdę sprawdzę i napiszę. Jeżeli sie okaże ze nie przyjechał bo nie czuł takiej potrzeby bo to chyba teraz chcielibyście usłyszeć i to was teraz zadowoli to powiem ze mnie to nie zdziwi. To jest chłopak z Bródna z Poloneza a w Marcovii był krótko. Następnym razem zaprosimy Markowianina jak wskażecie który grał lub gra tak wysoko. Natomiast Michał Pulkowski i Piotrek Jaczewski byli. I to tez nie Markowianie. I dzięki im wielkie.

 5. Marcovia Marki pisze:

  Kibice z internetu?? pfff :D

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,570s)