Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

MTS Marcovia 2000 kolejne wyniki.

Odbyły się dwie kolejki w których nasi chłopcy raz wygrali i niestety pierwszy raz w tym sezonie przegrali. Ale po kolei. W środę 10.09 podejmowaliśmy drużynę Wilgi Garwolin i po błędach obrońców i słabej postawie bramkarza przegraliśmy 1:2. Jedyną bramkę strzelił niezawodny Mateusz Kostka. Niestety pod koniec meczu za niesportowe zachowanie(bardzo głupie zresztą) czerwoną kartkę dostał osłabiając drużynę jej lider Łukasz Zalewski.  Prawdopodobnie nie zagra w 3 najbliższych meczach.

W sobotę natomiast graliśmy na wyjeździe z drużyna Legion.  Po bardzo wyrównanym meczu wygraliśmy 2:1 po strzałach oczywiście Mateusza Kostki i Damiana Pacuszki. Należy dodać że średnia wieku drużyny Legion oscyluje przy 33 a naszej przy 20. W szeregach legionu grało 4 byłych zawodników Marcovii z czasów IV i III ligi. Jej najstarzsy zawodnik ma 41 lat i z powodzeniem mógłby być ojcem 3/4 naszych zawodników co oczywiscie cechuje się ogromnym doświadczeniem.  Komplet wyników i tabela na www.90minut.pl. Czołówka tabeli

1. Bug Wyszków          18    22-5
2. Wilga Garwolin        16    24-6
3. Marcovia 2000       16    18-7
4. GKP Targówek       13    14-10
5. Białołęka W-wa       12    16-9

strzelcy bramek: Kostka 8 Zalewski 6 Pacuszka 3 Trzaskoma1

Marek Zieliński

Komentarze: 8

 1. Ikarus pisze:

  Może i Zalewa dostał czerwień za głupie zachowanie, ale mecz to duży stres, a gdy widzisz, że masz przeciwko sobie nie tylko drużynę przeciwną, ale także sędziego, który ewidentnie gwiżdże pod przeciwnika to wcale się Łukaszowi nie dziwię.

 2. Ikarus pisze:

  A druga sprawa, że nic nie umniejszając Mateuszowi Kostce, ktory gra naprawdę rewelacyjnie, bo dobrze wykorzystuje swoje okazje, ale Zalewa nam w tym sezonie naprawdę dużo punktów narobił. Chociażby ten mecz z Falenicą, szkoda, że było napisane wyłącznie kto strzelil bramki a nie w jaki sposób i kto prowadził grę naszej drużyny. Bez wazeliny, ale uważam, że rola Zalewy jest umniejszana w tych artykułach.

 3. Ikarus pisze:

  I ostatnia rzecz, przepraszam, że w trzech wiadomościach, ale chciałem dokładnie je oddzielić, jeśli ktoś chce znać wszystkich strzelców bramek, całą tabelę i inne ciekawe rzeczy o Naszej Drużynie to zapraszam na marcovia.yoyo.pl, a nie na 90 minut, gdzie jest tylko tabela i wyniki.

 4. MTS Marcovia 2000 pisze:

  Witam.

  Ma Pan prawo do własnej oceny a my do własnej. Nikt nie umniejsza roli Zalewy ale my jako Zarząd w odróżnieniu do kibiców mamy obowiązek przestrzegania kultury i sportowej postawy od zawodników. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania i proszę mi wierzyć że niektórzy członkowie Zarządu też grali w piłkę i to w dużo wyższych ligach w Polsce i za granicą jak LO i wiedzą co to jest atmosfera boiskowa. Czerwona kartka za walkę na granicy dopuszczalności ma inny wymiar jak ta którą otrzymał Zalewa. A zawodnikiem jest na pewno wyróżniającym. Niekwestionowanym w tej chwili liderem. Swoja walecznością i zaangażowaniem mógłby obdzielić kilku kolegów. I dlatego też wymagamy od niego innego zachowania jak to które pokazał. Taka jest prawda.

  Natomiast serdecznie dziękujemy za pokazywanie kibicom Waszej strony która rzeczywiście jest wyczerpująca. Nasza jest w fazie tworzenia. Liczymy na ścisłą współprace z klubem kibica.
  pozdrawiamy
  Zarząd MTS

 5. btw korzystając, że Zarząd wspomniał o grze w zagranicznych ligach, można wiedzieć jakie to były ligi? i wogole będąc przy tym temacie, coś o osiągnięciach członków zarządu w sporcie? w sumie nie wiedziałem o tym, że ktoś oprócz Sebastiana grał w piłkę, a takie sprawy, zawsze można umieścić na naszej stronie.

 6. Marcin pisze:

  Prezes Miechowicz był mistrzem Polski Juniorów Starszych z zespołem warszawskiej Polonii, a więc można uznać za spory sukces! A co z resztą ??

 7. anoi 1 pisze:

  Pan Bodzio grał w Primera División xD…Jezleli zarzad grał za granica to czemu nikt o tym nie mowi?…

 8. może nie z zarządu, ale trener Papis, z tego co chłopaki mówili, był bliski wyjazdu na olimiadę ( to znaczy kilku cm zabrakło) w skoku w dal.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,560s)