Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

WOŚP w Markach

Szef sztabu:
Maria Krzyżanowska

Sztab przy/siedziba:
Stowarzyszenie TPM
05-270 Marki, Piłsudskiego 95

MOKowe warsztaty dla WOŚP – relacja!

DSC_1040We wtorkowy wieczór, 14 grudnia 2010 roku, w pracowni plastycznej Mareckiego Ośrodka Kultury było tłoczno, gwarno i pracowicie prawie tak, jak w warsztacie samego Świętego Mikołaja. Już od 17.00 zaczęli pojawiać się pierwsi wolontariusze: ich zadaniem było z zapewnionych przez MOK materiałów plastycznych stworzyć przedmioty, które już 9 stycznia 2011, podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 1 Markach, będzie można wylosować podczas loterii fantowej. Zespół MOK przygotował trzy stanowiska warsztatowe, na których można było spróbować swoich sił w technikach papierowych, w malowaniu na szkle oraz technikach mieszanych – zdobiąc drewniane ramki na zdjecia i ozdobne lusterka. Ku naszej radości, chętnych do pracy i zabawy nie brakowało – w warsztatach brały udział dzieci, młodzież i dorośli – a rezultaty przeszły nasze oczekiwania.
W komplecie na warsztatach pojawili się członkowie Sztabu Marki WOŚP, których prace przeznaczone na loterię zostaną oznaczone dodatkowymi, szczegółowymi „metkami”.  Ciekawe, w czyje ręce trafią?

Już niebawem na stronie WOŚP zaczną pojawiać się przedmioty przekazane Sztabowi jako wsparcie dla tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej, a które będzie można zdobyć podczas naszego, mareckiego finału… zapewniamy, że czeka Was kilka ciekawych niespodzianek :)
Pozdrawiamy serdecznie – i zapraszamy na nadchodzący, XIX Finał!
Zagrajmy razem równo, jak w szwajcarskim zegarku!

Galeria

Komentarze: 1

  1. Ania Banasik pisze:

    Mam nadzieję, że MOK-owe warsztaty wejdą do tradycji mareckiego Finału WOŚP. Fantastyczna organizacja i doskonała atmosfera podczas zajeć pozwoliły stworzyć unikatowe prace, które zadowolą nabywców podczas XIX Finału. Serdecznie dziekuję Mareckiemu Ośrodkowi Kultury za wspaniałą inicjatywę. Chwile spędzone w Waszych gościnnych progach będziemy zawsze miło wspominać.
    Ania Banasik
    Szef Sztabu Marki WOŚP

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,612s)