MMM 2018 – ostatni dzwonek!

Mała Mila wystartuje już w najbliższą niedzielę! Jeśli chcecie się jeszcze zapisać to jest to ostatni dzwonek! Od jutra rośnie opłata startowa (25 zł) i możliwe będą tylko zapisy stacjonarne (w Karczmie u Bociana w sobotę lub w Biurze Zawodów na linii startu w niedzielę od 15.30 – warto przyjść wcześniej!)

 Zapraszamy na naszego fanpage na portalu Facebook po najświeższą porcję informacji o biegu!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZAPISACH TUTAJ: http://www.marki.net.pl/9-mala-mila-marecka-113238

Medal

Nagrody

W tym roku postawiliśmy na „audiotrofea”. Do tego karnety i treningi personalne od Gravitan Targówek oraz sporo ciekawych akcesoriów i publikacji od naszych partnerów.

Wiecie mniej więcej czego możecie się po nas spodziewać, postaramy się w najbliższych dniach „sprawiedliwie” rozrządzić nagrodami po poszczególnych kategoriach: OPEN, U18, U13 jak zawsze kobiet i mężczyzn.
Do tego drużynówka (Puchar Wspólnoty!) i coś dla najszybszych mieszkańców Marek!

I pamiętajcie – nagrody za zwycięstwo nie dublują się (nie dotyczy drużynówki).
Jeśli zawodnik wygra dwie klasyfikacje (np. OPEN i U18) to otrzyma nagrodę z tej wyższej, a nagroda z kategorii niżej przypadnie kolejnej osobie z niższej kategorii.
Jeśli najszybszym lub najszybszą okaże się mieszkaniec Marek – będzie mógł/a wybrać czy woli nagrodę z klasyfikacji OPEN czy dla Markowianina (w tym roku będą różne, ale o porównywalnej wartości).

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,582s)