Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w warcabach

16 czerwca 2013    00:40

W dniach 30.05-01.06.2013 w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w warcabach klasycznych. W zawodach udział wzięli zawodnicy UKS Struga uzyskując imponujące wyniki.
W kategorii Uczniowskich Klubów Sportowych UKS Struga zdobył III miejsce, Ponadto dwie szkoły reprezentowane przez nasz klub zajęły drużynowo II i III miejsce. Indywidualnie nasi warcabiści zdobyli cztery medale - złote wywalczyli Kuba Broma w kat. do lat 10 oraz Martin Banaszek w kat. do lat 13. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt do lat 13 zajęła Ida Zając, Ludwika Moczulska w tej samej kategorii zajęła III miejsce! Klaudia Adamczyk, która na zawody rangi ogólnopolskiej pojechała pierwszy raz, zajęła 11 miejsce w kat. dziewcząt do lat 10, a Tomek Wojciechowski był dziesiąty w kat. chłopców do lat 13. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.

Projekt pn. ,,Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2013 roku'' współfinansowany jest ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki.