Miejsca do legalnego i bezpiecznego grillowania oraz palenia ognisk – pismo.

W naszym mieście nie brakuje w przestrzeni publicznej terenów zielonych, czy zbiorników wodnych, ale zdecydowanie nie mamy wyznaczonych legalnych i bezpiecznych miejsc, gdzie Mieszkańcy mogliby rozpalić grilla, czy ognisko. O ostatnim czasie powyższy temat przewijał się w wielu rozmowach, które prowadziłem z Mieszkańcami naszego miasta. Wyprzedzając komentarze, które zapewne pojawią się w tym temacie ? nie trafiają do mnie argumenty typu ? nie ma sensu, bo będą siedzieć pijaki? Ludzie potrzebują czasem spotkać się w gronie znajomych i w sposób cywilizowany miło spędzić czas przy ognisku, czy grillu, obcując przy okazji z przyrodą?

 

 

Komentarze: 1

  1. Marek Borkowski pisze:

    Szanowny Panie Arkadiuszu!
    Na początek – nie griluję (to niezdrowe).
    Jednak po przeczytaniu Pańskie „poprawnej” petycji ośmielam się zapytać: czy odczuwa Pan smak człowieka wolnego? Zamiast walczyć z głupimi, nieżyciowymi zakazami Pan chce je legalizować.Legalne grilowanie! Takie płynięcie z głównym nurtem doprowadzi do absurdu, gdyż w przyszłości może Pan wystąpić do Burmistrza z prośbą o wskazanie miejsc do swobodnego oddychania. Oddychanie psuje powietrze innym. Proszę o refleksję.
    Z szacunkiem Marek Borkowski

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,546s)