Międzynarodowy turniej warcabowy ,,Polska gra”

W dniach 15-19.07.2012 w Żurominie odbył się Międzynarodowy Turniej w warcabach stupolowych ,,Polska Gra Open”. Uczniowski Klub Sportowy Struga w zawodach reprezentowało troje zawodników: Karolina Sobolewska, Teresa Jóśk i Paweł Suchecki. W turnieju udział wzięło 76 zawodników z 7 państw, w tym 4 Arcymistrzów Międzynarodowych.

Zawodnicy UKS Struga ukończyli turniej na miejscach 28 (Paweł Suchecki), 56 (Karolina Sobolewska) i 64 (Teresa Jóśk). W klasyfikacji do lat 13 Karolina zajęła 6 miejsce.

Elżbieta Suchecka

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ,,Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych i tenisa stołowego, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2012 roku” i był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Marki.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 66, generowano: 0,584s)