Memoriał Huberta „Bercika” Manteuffla – zaproszenie

Memoriał Bercika

W dniu 14.07.2006 śmiercią tragiczną w wieku 29 lat zginął nasz przyjaciel Hubert Manteuffel. Hubert startował w wielu maratonach MTB, również w zawodach Pucharu Mazowsza. Zawsze pomocny, uprzejmy, przyjacielski, przepełniony radością i pasją do rowerów. Jednym z marzeń Huberta było zorganizowanie maratonu MTB na terenie miasta w którym mieszkał. Niestety jego plany pokrzyżowała nagła śmierć.

W związku z tym 21 lipca 2007 odbędzie się Memoriał Huberta „Bercika” Manteuffla – Wyścig MTB z okazji obchodów 40-lecia nadania praw miejskich, o puchar Burmistrza Miasta Marki. W ten sposób chcemy uczcić jego pamięć i spełnić jedno z jego największych marzeń.

Więcej na stronie http://www.bercik.netweb.pl

Komentarze: 1

  1. Marcin Jarzębski pisze:

    Czytałem, że ma odbyć się rajd w Markach 21 Lipca z powyższymi obchodami.Gdzie można się zapisywać oraz jakie są opłaty.Z góry dziękuję za odpowiedź.Gadu gadu 5263260.Proszę o odpowiedź.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,776s)