Markowianie 1926-1927

W Księdze Adresowej Polski dla handlu przemysłu rzemiosł i rolnictwa z roku 1926-1927 widnieje informacja o maszym mieście i jego mieszkańcach. Można poznać tu nazwiska właścicieli firm ówcześnie działających w Markach. Jeśli ktoś z Państwa odnalazł w tej publikacji wzmiankę o swoim przodku uprzejmie prosimy o komentarz lub kontakt z redakcją. Być może uda się dzięki temu poszerzyć naszą wiedzę o historii przedsiębiorczości i biznesu w maszym mieście.

                    

Galeria

Komentarze: 1

  1. Anatolij Andriejev pisze:

    moze troche nie wtym dziale ale cco tam bo ostatnio obilo mi sie o uszy ze w katyniu zostali zamordowani miedzy innym kilku mieszkancow marek wiec tak sie zastanawiam, sadzic drzewko na ich czesc???? hmmm…fajny pomysl ale moze by tak dodatkowo uczcic ich poswiecenie np. nazywajac ich nazwiskiem jakies ulice w markach???…no chyba ze juz takowe sa a ja o nich nieslyszalem….pzdr

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,552s)