Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Marki w Obiektywie III – WYNIKI

Komisja konkursowa w składzie: Jarosław Jaździk – przewodniczący, Olga Kasperek, Piotr Matusiak, Krzysztof Bychowski – po burzliwych obradach – wybrała następujących zwycięzców III edycji konkursu Marki w Obiektywie:

Kategoria open:
I miejsce – Robert Zwoliński za zdjęcie: ŚWIATŁO I MROK (bon 600zł)
I miejsce – Marcin Kudlak za zdjęcie: PAMIĘĆ JESZCZE SIĘ TRZYMA (bon 600zł)
wyróżnienie – Michał Ilczuk za zdjęcie: WSKAZUJĄC DROGĘ (bon 300zł)

Kategoria uczniowie:
I miejsce – Karolina Torenc za zdjęcie: CZAS HONORU (bon 600zł)
wyróżnienie – Dominika Nowak za zdjęcie: ANIELE BOŻY, MÓJ STRÓŻU (bon 300zł)

Głosowanie internautów:
Weronika Zalewska – zdjęcie: CHWAŁA POLEGŁYM (bon 200zł)

Nagrodami w konkursie są bony do realizacji w sklepie Fotogeneracja (CH Targówek, ul. Głębocka 15, I piętro, www.fotogeneracja.pl)

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbyło się w trakcie finału WOŚP w Markach 13. stycznia 2013r.

Galeria

Komentarze: 4

  1. nie z marek pisze:

    nie wiem co komisja tak burzliwie obradowała ale pochwaliła sie jaki cmentarz jest w markach nie dotyczy to zdjecia 61/autor zrobił to ładnie/jestem zniesmaczony tym wynikiem konkursu jesli juz to 61 pierwsze

  2. Dociekliwy pisze:

    A ja mam pytanie, na którym cmentarzu mareckim zostało zrobione zdjęcie pt. Światło i mrok? Kompletnie nie kojarzę tego miejsca i takiego pomnika w Markach. A tytuł konkursu brzmiał „Cmentarze i miejsca pamięci w Markach”

  3. Dociekliwy pisze:

    No proszę, nikt nie jest w stanie wskazać miejsca w Markach, gdzie zrobiono zwycięskie zdjęcie? A może nie zostało ono zrobione w naszym mieście? Jak w takim razie zostało zakwalifikowane do konkursu (jest bowiem zdjęciem nie na temat) i jakim cudem go wygrało? Jeśli jestem w błędzie, to proszę mnie poprawić. Ale jeśli mam rację, to ten cały konkurs to kpina.

  4. Zdjęcie „światło i mrok” zostało zrobione w Strudze. Jest to Pomnik upamiętniający walki żołnierzy Armii Krajowej II Rejonu ?Celków -Marki?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,584s)