Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Marki Nordic Walking Cup

Rada i Burmistrz Miasta Marki oraz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zapraszają na Marki Nordic Walking Cup – Marecki Marsz Po Zdrowie, który odbędzie się 1 października. Zapisy i wydawanie numerów od godziny 9:00 na terenie Szkoły Podstawowej Nr3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godzinie 12:00.

Po zawodach odbędzie się piknik promujący zdrowy tryb życia, m.in.: zajęcia fitness dla dzieci, stanowisko PCK, bank dawców szpiku kostnego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: rowerki stacjonarne, orbitreki, karnety na siłownię, kursy językowe i wiele innych. Podczas pikniku Wodociąg Marecki zaprasza do swojego stanowiska, gdzie będzie odpowiadał na pytania mieszkańców związane z budowa kanalizacji sanitarnej. Pamiętamy również o bezdomnych zwierzętach – zapraszamy do wzięcia udziału w loterii, z której środki przekazane zostaną na przytulisko Znajdki, znajdujące się w naszym powiecie.

Regulamin zawodów, trasa, zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące imprezy znajdują się na www.marszpozdrowie.waw.pl 

Patronaty honorowe:
Marszałek Województwa Mazowieckiego,
Jadwiga Zakrzewska - Wiceprzewodnicząca Zgromadzenia Parlamentarnego NATO,
Polski Komitet Olimpijski

Patronat sportowy:
Luiza Złotkowska – brązowa medalistka zimowych igrzysk olimpijskich 2010 w Vancouver

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,525s)