PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

MARKI = NAJWYŻSZA FREKWENCJA W POWIECIE! IDŹ NA WYBORY 24 MAJA!

Kochani, ostatnia mobilizacja mareckiej społeczności, która była związana z głosowaniem w konkursie Nivea pokazała, że jesteśmy społeczeństwem obywatelskim, lubiącym wyzwania i konsekwentnie realizujemy postawione sobie cele.

PRZED NAMI KOLEJNY CEL!

W I turze wyborów prezydenckich Marki osiągnęły 5 wynik pod względem frekwencji. Wynik niespełna 53% można ocenić jako przyzwoity, ale czy ambitna społeczność zadowoli się przeciętnością? Jestem przekonany, że NIE!

Celem akcji jest osiągnięcie najwyższej frekwencji, podczas II tury wyborów prezydenckich 24.05.2015. Jest to oczywiście absolutne minimum, bo w takiej rywalizacji możemy przecież rozsławić Marki w całym kraju.

AKCJA NA PORTALU FACEBOOK

PAMIĘTAJCIE!
24 MAJA 2015 WIDZIMY SIĘ W KOMISJACH WYBORCZYCH!

Galeria

Komentarze: 2

  1. eMTeZet pisze:

    Pójdę oczywiście, ale na pewno nie zagłosuję na reprezentanta POrażki. A z panem Komorowskim łączę sie „bulu i nadzieji”*, że go kolesie opuszczą PO POrażce.

  2. Radek Dec pisze:

    cytując Arka: PAMIĘTAJCIE!
    24 MAJA 2015 WIDZIMY SIĘ W KOMISJACH WYBORCZYCH!. A ja tylko dodam: i głosujcie na Andrzeja Dudę.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 73, generowano: 0,605s)