PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

Mareckie orliki to strzał w dziesiątkę

Za tej kadencji powstały w Markach dwa kompleksy boisk, wybudowane w ramach rządowo ? samorządowego programu Moje Boisko ? Orlik 2012. To, że były to potrzebne i trafione inwestycje, potwierdzają liczby?

Podczas posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, które miało miejsce w minioną środę padły informacje, które są powodem do satysfakcji. Okazało się, że od kwietnia do maja z mareckich orlików skorzystało ok. 14700 mieszkańców. W poniższym zestawieniu możemy zapoznać się z danymi, dla poszczególnych obiektów.

Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego (ul. Okólna 14)

Od połowy kwietnia do końca kwietnia ? 3000 osób

Maj ? 7500 osób

Orlik przy ul. Stawowej

Kwiecień ? 1700 osób

Maj ? 2500 osób

Statystyki pokazują wyraźnie, że mareckie orliki cieszą się popularnością, a ich budowa należała się naszym mieszkańcom. W związku z ogromnym zainteresowanie, które towarzyszy naszym obiektom, planowane jest wydłużenie czasu, w którym będzie możliwość korzystania z boisk. Tyczy się to obiektu, przy ul. Stawowej, który obecnie funkcjonuje do godziny 20.00 W okresie wakacyjnym ma być otwarty do godziny 22.00, tak, jak ma to miejsce w przypadku orlika, przy ul. Okólnej.

Miejmy nadzieję, że mareckie orliki będą godnie spełniać swoją funkcję i zaspokajać potrzeby mieszkańców Marek.

http://werelich.com/2013/06/21/mareckie-orliki-to-strzal-w-dziesiatke/

 

Komentarze: 2

 1. Tadeusz Zieliński pisze:

  Zaskakująca jest ta pańska nadaktywnośćpanie Arkadiuszu w powtarzaniu tego wszystkiego co już Markowianie czytali i widzieli. Co jest przyczyną pańskiej nagłej aktywności na wszelakich forach i prasie? Czyżby juz trzeba rozpocząć walkę wyborczą a gdy się uda dalej zajmować stołek to ponownie marazm? Ustąpcie miejsca mniej znanym ale chcącym naprawdę uczynic z Marek miasto na miarę XXI wieku

 2. Arkadiusz Werelich pisze:

  Witam,

  Panie Tadeuszu, muszę Panu powiedzieć, że to Pańska ocena, a ja uważam, że jest to zwyczajna aktywność. Jedyne o się zmieniło, to fakt, że zaglądam dodatkowo na wspomniane przez Pana forum. Nie jestem miłośnikiem portali, gdzie można anonimowo kogoś obrażać, ale korzystam z niego w celach informacyjnych. Pewnie Pan zauważył, że nie kryję się pod żadnym anonimowym loginem…?

  Może to nie ja jestem aktywny, tylko pozostali są mało aktywni…?

  Osobiście nie żałuję nikomu, aby zmieniał Marki, więc jeśli zna Pan takie osoby, to zachęcam do ich ujawnienia. Marki są moim domem i zależy mi na tym, aby były miastem na miarę XXI wieku.

  Od zawsze powtarzam, że to marecka społeczność zdecyduje o kolejnym burmistrzu, czy radzie miasta. Jestem przekonany, że w Markach mieszkają osoby rozsądne i inteligentne, dlatego wierzę, że będzie to najlepszy z możliwych wyborów.

  Pozdrawiam,
  Arkadiusz Werelich

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 68, generowano: 0,558s)