Marecki Ośrodek Zdrowia

Nowoczesny budynek Mareckiego Ośrodka Zdrowia przy ulicy Sportowej wybudowany został w latach 90-tych XX wieku.

[12/2002 KB]

[ze zbiorów UM Marki]

Komentarze: 8

 1. Dominik Bąbel pisze:

  najlepsza rehabilitacja w okolicy
  A fachowość personelu mile zaskakuje

  jestem bardzo wdzięczny

 2. Agnieszka B pisze:

  W ośrodku byłam 3 razy i za kazdym razem kosztowało mnie, to wiele nerwów. Panie „w okienku” są niesympatyczne, niczego nie mogłam się dowiedzieć, dopiero Pani doktor udzeliła mi pomocy (nie chodzi mi o konsultację medyczną). Jestem zawiedziona tym ośrodkiem.

 3. Agnieszka B pisze:

  Dla każdego pacjenta powinni dawać gratis relanium!!!

 4. Anna pisze:

  Osoby pracujące w rejestracji w przychodni powinny mieć świadomość, że pracują w miejscu publicznym. Wniosek jest taki, że jeżeli ktoś nie potrafi ukryć swojej nienawiści i znudzenia w stosunku do każdego kolejnego pacjenta, to nie powinien pracować w takim miejscu.

 5. Anna pisze:

  muszę jeszcze dodać, że są nikłe szanse, żeby dostać się do lekarza rodzinnego – internisty, jeżeli nie można pojawić się osobiście o godzinie 7.30. Wyjmowanie kart przez telefon odbywa się od godziny 8.00 i właśnie od tej godziny osoby pracujące w rejestracji odkładają telefon „na bok”, a w konsekwencji nie ma możliwości żeby się dodzwonić (sygnał zajętości) i tak jest w zasadzie w każdy dzień roboczy tygodnia przez około godzinę.

 6. grazyna Marciniak pisze:

  Wszystko co panie piszą powyżej mija się z prawdą!!!Panie są bardzo miłe ,chętnie udzielają informacji…poza tym to telefony są odbierane ale Ci ,którzy stoją po numerek też się niecierpliwią!!!A co najważniejsze jeśli Ty jesteś miła to Ciebie też potraktują dobrze….pozdrawiam wszystkie panie !!! Wdzięczna pacjentka!!

 7. grazyna Marciniak pisze:

  To co piszą panie powyżej jest nieprawdą!!! Panie w rejestracji są bardzo miłe i zawsze służą informacją…telefony odbierają ale ludzie ,którzy przyszli po numerek też się niecierpliwią a poza tym jak Ty jesteś miła to i Ciebie tak ludzie potraktują…. serdecznie pozdrawiam wszystkie panie z rejestracji…

 8. Marta pisze:

  Witam,
  mam ogromną prośbę, czy Ktoś może polecić dobrego Pediatrę z tej placówki? Niebawem przyjdzie na świat Mały Kacperek ;) i już teraz robię rozeznanie w lekarzach. Proszę serdecznie o radę, ślicznie dziękuję i pozdrawiam.
  Marta

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,541s)