MARECKA GRUPA ROWEROWA MTB

W połowie sierpnia na mareckim forum internetowym pojawił się pomysł wspólnej jazdy na rowerze. Od pomysłu do czynu nie upłynęło wiele czasu i niedługo potem zawiązała się „Marecka Grupa Rowerowa MTB”.
Celem naszej grupy są wspólne treningi rowerowe odbywające się najczęściej po okolicznych lasach. Trasy wspólnych przejazdów są urozmaicone, choć najchętniej wykorzystujemy ścieżki i dukty leśne, po których rok rocznie odbywa się Memoriał Huberta „Bercika” Manteuffla. Niech za przykład posłuży jeden z ostatnich treningów. Wystartowaliśmy spod budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach i pokonaliśmy trudny odcinek trasy „Bercika” prowadzący do ulicy Wiewiórki. Następnie ulicą Wenecką, Legionową i Spacerową wjechaliśmy do urokliwej Puszczy Słupeckej. Po przejechaniu przez miejscowości Izabelin, Aleksandrów i Nieporęt dotarliśmy do półmetka naszego treningu czyli nad Zalew Zegrzyński. Zachęcam wszystkich miłośników i pasjonatów jazdy na rowerze do dołączenia do naszej grupy pod adresem https://www.facebook.com/groups/MareckaGrupaRowerowaMTB/ . Czas spędzony na wspólnym treningu z „Marecką Grupą Rowerową MTB” to nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim fajna i miła atmosfera.

Galeria

Komentarze: 2

  1. Darek M. pisze:

    Czy istnieje jakaś inna forma kontaktu dla osób nieposiadających facebooka?? Chętnie dołączę do Was,trenuję mtb amatorsko i byłoby super dzielić się tą pasją i planować wspólne wypady.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,577s)